1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jest tu ktos kto mi odpowie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kubski1, Styczeń 3, 2013.

1. kubski1

kubski1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    1. Czy przed nagraniem gry musze przepuscic przez abgx.

2. Czy nowe gry XGD3 wypalone zwykla nagrywarka beda dzialac czy beda sie zacinac(chodzi mi o granie z plyty a nie z dysku)

Dziekuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    1. TAK
    2. Jeżeli masz dobrą nagrywarkę to nie będą zacinać. Ja posiadam nagrywarkę LG i nagrywam na tanie płytki i wszytko działa bardzo dobrze.

1 osoba to lubi.
  4. kubski1

kubski1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    A czy jesli przed nagraniem gier (3) nie przepuszczalem przez abgx to moze byc to przyczyna zacinania sie podczas grania?? Gdy sie zatnie musze resetowac konsole. Wypalalem na 2 nagrywarkach i efekt ten sam. Plytki verbatim. A jak nie to jak sprobowac nagrac?? Nagrywalem imgburnem z predkoscia 2,4. Bardzo prosze o odpowiedz

5. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Zawsze lepiej puścić przez abgx'a. Przecież ten proces trwa z 3 min, a na pewno nie zaszkodzi. Konsola może się zawieszać przy grach, ponieważ albo masz złą nagrywarkę, albo twoja konsola ma problem z laserem. Istnieje również możliwość, że źle skonfigurowałem imgburner'a

1 osoba to lubi.
  6. kubski1

kubski1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Ale problem jest w tym ze inne gry od kolegi dzialaja prawidlowo.

Wczytywanie...

Poleć forum