1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jestem Adziu18, małoletni człowiek, który hejci pcty na forach internetowych

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adziu18, Listopad 9, 2014.

1. adziu18

adziu18 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zostałem zhackowany ponieważ zachowuje się jak internetowy gangster, gdzie moje zdjęcia wskazują na to, iż jestem mało dojrzałym internetowym wojownikiem. Tutaj kilka postów tego delikwenta. Proszę, wy****** go z tego forum bo robi wam siarę.

A tutaj kilka informacji o tym półgłówku.

Wyzywa ludzi od biednych, a sam kupuje chińskie telefony na allegro, oraz używane dresy. Proof:
    "Strona z przedmiotem: Smartfon GOCLEVER Quantum 400 DualSIM GPS Czarny
    Treść wiadomości:
    Wyslall pan ten telefon?..........."

Far Cry 4 – znamy minimalne i zalecane wymagania sprzętowe | GRY-Online.pl

Biedny dresik:

Witam,
    bardzo prosze o wybranie koloru dresu oraz podanie aktualnego numeru telefonu.
    Pozdrawiam serdecznie.

Szary z niebieskimi napisami.

Za chwilę będę do niego dzwonił. Jeśli pokornie wycofa to co powiedział, nie zamówię mu 4 pralek oraz 6 drogich mikrofalówek. W innym wypadku konto allegro zostaje przejęte, a jutro zapuka do niego kurier.
    Dodatkowo posiadam jego konta na: mBanku, Allegro, Cs-MaxSkills (tak się śmiał z graczy cs), GameTrade (sprzedaje na nim gre AC IVBF na XONE, chyba kupił grę na nie tą konsole co ma :D)

INFORMACJA OGÓLNA
    MASZ KONSOLE? SUPER.
    MASZ KOMPA? SUPER.
    HEJCISZ NA FORACH DRUGĄ GRUPĘ I TO W TAK PRYMITIWNY SPOSÓB?
    PAMIĘTAJ, ŻE JEDEN Z TYCH BIEDNYCH UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERA MOŻE MIEĆ SKRZYNKĘ ZA 7K ZŁ, A JEGO UMIEJĘTNOŚCI ZNACZNIE WYKRACZAJĄ POZA TWOJE.
    ZAPRASZAM DO HEJTU, NA ALLEGRO JEST DUŻO DROGICH PRODUKTÓW KTÓRYMI MOGĘ CIĘ OBDAROWAĆ.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    po 1. nie upubliczniamy żadnych danych osobowych
    po 2. jesteś niepoważnym człowiekiem który chwali się w internecie rzeczami za które może polecieć ładny wyroczek.
    po 3. dałeś się sprowokować jak jakiś małolat który z emocjami jest na bakier.
    po 4. takie sprawy załatwiaj sobie na facebooku a nie na forum. jest to conajmniej żałosne..
    po 5. kosz.......

Wczytywanie...

Poleć forum