1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jestem nowy i nie wiem dużo rzeczy...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez caroliscool, Listopad 6, 2010.

1. caroliscool

caroliscool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema,
    właśnie zamówiłem sobie tego Xboxa 360: NOWA XBOX 360 ARCADE JASPER + LT 1.1 + PL+ 2 GRY ! (1304603500) - Aukcje internetowe Allegro

Moje pierwsze pytanie: Czy to jest dobry Xbox do grania na piratach??
    Moje drugie pytanie: Ściągam Mafia II i jak ją mam nagrać?? Bo ma jakis wave 6 i mam nagrać tak jak sa poradniki czyli Abx360 i ImgBurn??
    Moje trzecie pytanie: DOtyczące nagrywarki bo wpisywałem w google i nie wyskakuje mi jaka firma wykrywa mi: TSSTcorp TS-L632H (laptopowa) czy ona da rade??

Dziekuje za uwage.. ; )

2. Lotnik421 Xbox One

3. szkodnikPL

szkodnikPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odpowiedź na 1 pytanie - Tak. Ma najnowszego iXtreme LT 1.1 dla Lite-On'ów.
    Odpowiedź na 2 pytanie - a Abgx360 sprawdzasz sobie Wave, niektóre gry są już patchowane do niższego Wave 1-5 (to na pewno, może obsługiwać też nowsze, niech ktoś mnie poprawi w razie błędu)
    Odpowiedź na 3 pytanie - Mam nagrywarkę TSSTCorp u siebie w stacjonarnym komputerze, jest produkt firmy Samsung. Nagrywałem 2 płyty na tej nagrywarce i nie było problemów. Na niszowych płytkach nagrywałem (Intensso) i nie ma żadnych problemów.

Poza tym sądzę, że lepiej zapytać się przed zakupem, a nie po fakcie dokonanym. : )

4. caroliscool

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha zapomniałem o 1 pytaniu: Na mojej wersji Softu pójdą wszystkie gry z wave?? ; )
    Czy trzeba coś patchować do innego wave??
    ABGX i SSV2 mam sprawdzac?? bo jestem kopmletnie zielony ; (

5. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    twoja nagrywarka długo nie pociągnie :) moja nagrała 2 płyty i po 4 kolejnych nieudanych dałem sobie spokój i nawet już zwykłego dvd5 nie mogę nagrać. nagrywarki w laptopach są głównie do odtwarzania! "palniki" szybciutko się kończą

6. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    Tak pójdą wszystkie gry (jak narazie nie trzeba patchować gierek do niższego wave)
    Tak masz sprawdzać wersje SS , ja sam osobiście nie sprawdzałem jeszcze żadnej gierki ABX360 i wszytskie nagrywwałem na tzw.'ślepo' , i jak dotąd wszystkie działają , a było ich 7;)

7. p3nny

p3nny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Caroliscool Lt1.1 łyka wszystkie gry także nie musisz zmieniać wave. Jeśli planujesz grac na xbox live(online) to postępuj wg poradnika sprawdzania kopii tak aby był właściwy SplitVid i SSv2. Jeśli dokonasz update'u nowego dasha- uaktualnienie od Microsoftu pamiętaj aby nie grac w Fable3 póki co.

8. qlako

qlako Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Nie musi być tak z reguły i nie jest, moja laptopowa wypala bez problemów.

@topic
    W nim jest najnowsza przeróbka, żadnych wave patchować nie musisz. Każda ci pójdzie.
    Co do SSV2 to jak chcesz grać po sieci to sprawdzasz aby odpowiedni był split i ss.
    A jeśli gra offline to ściągasz > sprawdzasz abgx czy błędów z obrazem gry nie ma > wypalasz.

@up nie było cię jak zaczynałem pisać.

9. caroliscool

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha dzieki wam wszystkim zaraz "Dziekuje" poleci...
    Jeszcze jedno jakbyście mogli sprawdzić linka do tej aukcji...
    Czy najnowszy dashboard to: "NAJNOWSZY STABILNY DASHBOARD 8955 !!"??

P.S ABGX ma ktoś jakąś konkretną paczke do tego?? ;)

Wczytywanie...

Poleć forum