1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jestem nowy. Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez benybenassi, Lipiec 7, 2011.

1. benybenassi

benybenassi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem sobie konsole i mam pewien problem bo konto gold i punkty MSP są dość drogie w orginale i mam takie pytanie:

Czy jak kupie sobie konto gold i microsoft pointy na allegro lub jakiś innych punktach sprzedaży bo są o conajmniej połowe tańsze to moge dostać za takie coś bana? bo jak mi wiadomo to za msp ktoś dostał bana i nie wiem czy to prawda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Nie dostaniesz bana, cos ty. Te pkt sa tansze to sa na rózne regiony i sa tansze od orginalnych i jak znajdziesz tańsze na swój region to sie nie krepuj i kupuj jezeli masz gotowa liste zakupów :)

4. mnu34

mnu34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pasłęk
    Jak kupisz zdrapkę na allegro to nie dostaniesz. Lecz za te kradzione podobno lecą.

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie podobno tylko NIC NIE LECI, ŻADNE BANY !
    Kiedy się nauczycie, że M$ nigdy nie będzie banował gdyż dzięki temu to M$ zarabia kase, a że komuś ukradli karte to już jego problem

6. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    bez obawy mozesz kupic sam kupilem 2100 z allegro (zdrapka) jakos w grudniu 2010 i nie mam bana do teraz konsola nie przerobiona oczywiscie

7. mlozio

mlozio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie masz szans byś wyłapał bana za kupienie MS, było by bez sensu w takim wypadku, bo po co byłyby do kupienia gry za MS?

8. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Ja też raz czy dwa kupiłem i nie dostałem ale znajomy z innego forum pisał mi, że dostał za te pkt z allegro!

9. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    No za oryginalne to nie dostanie ale mowa też o tych z allegro z nie zbyt wiadomego pochodzenia.

10. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    konta są legalne tylko kasa zapłacona za punkty albo abonament jest kradziona. bana nie złapiesz ale konto mogą zablokować. więc jest ryzyko że stracisz na tym.

11. benybenassi

benybenassi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, ale gdzie na allegro znajde kradzione konta od chinoli, dzieki za info teraz nie bede się krępował i kupował.

PS. Gdzie szukać polaków do wspólnej gry bo jak wchodze na xbox live to sami angole

12. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Tak jak wyżej ktoś pisał bana nie dostaniesz za takie punkty tym bardziej za zdrapki na gold bo one są oryginalne. Co najwyżej za te "dziwnego pochodzenia" punkty mogą zablokować dane konto, ale po wykupieniu i ściągnięciu nie jest ono potrzebne ^^ Co do tego, że samych angolów widzisz to nic nie zrobisz bo to losowo szuka ludzi. Pograj trochę, a na pewno znajdziesz wielu polaków.

13. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ustawki

Wczytywanie...

Poleć forum