1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jestem nowy więc pytam tutaj o przeróbkę Xbox 360 Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mariuszokl, Październik 13, 2012.

1. mariuszokl

mariuszokl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Xboxa 360 Slim wyprodukowanego 27 października 2011 roku. Chciałbym przerobić konsole, bo nie mam pieniędzy na gry, ale podobno jak na razie nie ma sposobu, żeby spiracić mój sprzęt. Dashboard: 2.0.15574.0.

Pisałem, z paroma kolesiami, którzy przerabiają konsole (z allegro) i mówili, że jeszcze nie jest to możliwe przy mojej konsolce. Jeden powiedział, że trza poczekać 1-2 miesiące. Jak myślicie za 2-3 na 100% będzie już możliwa przeróbka mojego XB?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Jestem nowy więc pytam tutaj o przeróbkę Xbox 360 Slim

Jeśli chcesz przerobić na lt (przeróbka napędu) to nie idzie.. Jeśli na RGH to coś już ruszyło i chyba idzie..

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

4. falcon2601

falcon2601 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Również ja jako świeżak podepnę się do tematu przeróbki slima i zapytam o możliwość przeróbki slima z 10.2012r? Cos miało być juz w tym terminie, ale jakoś nie mogę doczytać, pewnie to wina klątwy świeżaka:) Z góry dzięki za info.

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    RGH możesz. LT jeszcze nie

1 osoba to lubi.
  6. falcon2601

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A dokładniej i dla świeżaka? Pomoże mi to w odpalaniu zapasowych kopii, czy jednak to za mało i trzeba czekać na komplet rgh i lt?

7. falcon2601

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok. poznałem juz różnicę między rgh i lt (tak mniej więcej). Jaka jest mniej więcej cena rgh do takiego x'a? i takie pytanie, czy podczas aktualizacji gier,( nie grania online) można spotkać bana:), często gęsto gry wołaja o aktualizację więc pytam?

Wczytywanie...

Poleć forum