1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jestem świeży - pomóźcie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mielona, Październik 2, 2011.

1. mielona

mielona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, jestem świeży. Poczytałem trochę forum ale jeszcze nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania. Może znajdzie sie jakas bratnia dusza i pomoże:
    1) Kupiłem Xa na tej aukcji XBOX360 20GB HDMI MODYFIKACJA IDEALNA (1835754138) - Aukcje internetowe Allegro
    2) Sprzedający mówił, żeby nie podłaczać konsoli do internetu bo zacznie się ściągac jakas aktualiacja i przeróbka pozwalająca grać w kopie zapasowe przestanie funkcjonować. Czy to prawda?
    3) Mam dysk tylko 20GB. Trochę mało. Czy mogę kupic większy i poprostu wyjąć stary i w jego miejsce włożyć nowy? Czy to jakaś inna procedura?
    4) Wkładam niektóre płyty i pojawia mi się biała plansza znapisai w kilkunstu językach - coś jakby "jak chcesz pograć to wlóż dysk.." - o co chodzi?

Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. waren

waren Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2.Jak podłączysz do internetu to prawdopodobnie poprosi cie o aktualizacje , która usunie przeróbke = Brak gry na Kopiach
    3.Tak , możesz kupić inny (Większy)dysk M$ , i bez problemów podłączyc go do X-klocka

4. mielona

mielona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki - czy mogę nie zgodzić się na aktualizację?

5. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz się nie zgodzić, ale wtedy nie dopuści Cię do liva.

6. mielona

mielona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy kupując dysk używany, np 120G muszę go najpierw sformatować czy coś w tym stylu przed włożeniem? Czy jedynie wyjmuję stary i wkładam nowy. Czy jest to operacja bezpieczna?

7. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wymiana dysku to operacja szalenie niebezpieczna! Co Jezeli podczas wymiany dysk Ci upadnie?! Na przyszlosc mysl o konsekwencjach swoich dzialan!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Rogerus

Rogerus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Rozumiem że to pytanie może być idiotyczne ale bądź trochę bardziej wyrozumiały dla nowych użytkowników, nie każdy od razu wszystko wie.

Nie, nie musisz formatować zazwyczaj już są wyczyszczone, jeżeli nie to możesz znaleźć savy, profile itp rzeczy poprzedniego właściciela.
    Tak jest to bezpieczne wyjmujesz stary dysk i wkładasz nowy. Pozdrawiam

9. mielona

mielona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam za zadanie idiotycznego pytania:) Dzięki za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum