1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jestem totalny świeżak :D i proszę i wskazówki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukas_name, Sierpień 25, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. lukas_name

lukas_name Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Udało mi się zakupić w lombardzie konsole Xbox'a fat wersja Elit po atrakcyjnej cenie. Wiem, że jest przerobiona i w sumie wiem tylko to, nie wiem jak i czym. Chciałem nagrać grę jakiś Mortal Kombat ale w ABGX pokazuje coś takiego [​IMG] co jest nie tak?
    Dodam, że to jest mój pierwszy kontakt z tą konsolą wcześniej miałem tylko PS2. Przeczytałem już setki stron na forum ale mam taki mętlik w głowie, że już nic nie wiem i jak czytam to się zastanawiam w jakim języku to jest napisane :glee: Terminy takie jak iHAS, LT MAX itp, itd wprawiają mnie w ból głowy. Jeżeli można proszę aby ktoś mi to jakoś wytłumaczył bo po trochu co i jak bo jak czytam te wszystkie wypowiedzi to już kompletnie nic nie wiem ale jak ktoś mi jakoś wytłumaczy to na pewno połapie się, podobnie miałem z ps2 i free mc boot'em. Z góry dzięki za pomoc, a jeżeli ktoś jest z Grudziądza to za pomoc zaproszę na mega piwo :tennis:

Ps.
    Nie wiem czy to ważne ale w kompie mam nagrywarkę LG

Nie widać fotki którą wstawiam więc wrzucam link bezpośredni do niej

http://zapodaj.net/29bbe319bcf73.jpg.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    ABGX pokazuje jakiś poważny bląd CRC, nie wiem ale ja bym nie nagrywał tego bo szkoda płytki, niech ktoś inny się wypowie na ten temat

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    jaką masz wersję ABGX'a ? z tego co pamiętam to ja miałem identycznie z MK od razu po premierze ale nagrałem i działało ;] proponuje Ci nagrywać śmiało ja nagrałem i działa do dziś :)

5. lukas_name

lukas_name Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nagrałem i lipa:dejection: a co ze wskazówkami?

6. Wojtek1989

Wojtek1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć:) Też niedawno przez to wszystko przechodziłem, postaram się pomóc w miarę możliwości.

Wchodząc na temat przeróbek, warto zapytać o dwie kwestie. Jaki masz w tym momencie dashboard, oraz czy konsola była (bądź jest) podpinana do neta. Dash możesz sprawdzić, ale co do drugiej kwestii pewnie ciężko, bo wspominałeś że konsola z lombardu i pewnie nie znasz jej historii..

Jeżeli chodzi o dashboard jest to o tyle ważne, że jeżeli jest on stary, to aktualizacja usunie Ci przeróbkę. A nowe gry wołają o aktualizację, więc trzeba uważać.
    Co do podpinania do neta, jest to też istotne, w kwestii tak zwanych "cichych aktualizacji". Jeżeli konsola je zassała, to procedura uruchomienia gry jest trochę inna.

Jak dla mnie najlepszym na ten moment punktem wyjścia jest doprowadzenie do LT 3.0, najnowszej przeróbki. Wtedy z żadnymi grami (na ten moment) problemu nie ma.
    Ważne jest tylko żeby NAJPIERW zaktualizować dasha a później wykonać przeróbkę. Masz elita więc przeróbka nie jest droga, jakieś 30-40 zł.

No i później już jest kwestia indywidualna, czyli nagrywanie gier. Można je wypalać na zwykłej nagrywarce, wtedy żeby zgrać je na dysk, trzeba robić trick z mp3.
    Albo można kupić nagrywarkę iHASa, wgrać mu softa LT BURNER MAX i wypalać gry w całości, 1:1.

Dużo tego wszystkiego jest, starałem się nakreślić te najważniejsze rzeczy, poukładać to trochę:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum