1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jesteś Bogiem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez T0Mmy, Wrzesień 22, 2012.

1. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam Państwa.
    Urzekła mnie masowa podnieta jaka naciągnęła na ten film i się nim jarają.
    Ale czy wedle tego, jaki jest szum wokół filmu, jakie po filmie macie odczucia, jak oceniacie go.

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A co, jest już na warezach? ;)

1 osoba to lubi.
  4. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    zalosne to jest, teraz o polowe wiecej bedzie fanow paktofoniki, od razu gdy byl zapowiedziany ten film, az smiać mi sie chce z komentarzy, typu magik [*] pamiętamy o tobie, fanki sie znalazly <lol> wlasnie dzisiaj ide na ten film o 22.30 :) Jesli ejstes fanem paktofoniki, idz do kina, a nie z internetu ogladajac nagrane gowno, nielegalnie.

1 osoba to lubi.
  5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dokładnie, raz przypadkowo zobaczyłem trailer filmu i już po prostu wiedziałem że liczba pseudo-fanów wzrośnie o 107%. Od razu zaznaczam że nie lubię hip-hopu i tego typu muzyki tak samo jak i Paktofonika nie jest w moim guście, chciałem tylko napisać jak to wygląda z mojej strony, obiektywnie;)

6. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Wreszcie dobry temat w OT :D.

Właśnie rozkminiałem, że cała ta otoczka obok filmu jest nadmuchana okrutnie mocno. Wszyscy się nagle jarają, młodzi pewnie myślą, "jakby to było" gdyby byli Magikiem i się na nim wzorują. Lubie twórczość PFK ale bez przesady. Jakieś strasznie mieszane uczucia mam co do tej produkcji.

1 osoba to lubi.
  7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Dokładnie. Jeśli ktoś się jara PFK i starym K44 powinien iść na ten film do kina, a nie siorpać z neta.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bylem na premierze po filmie oklaski. Dobry film, lecz przedstawione fakty nie sa do konca prawdziwe.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

9. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja do kina pójdę dopiero w następny weekend i dopiero wtedy będę mógł coś powiedzieć ale mam nadzieję, że się nie rozczaruję.

10. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nie warto niestety

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Napisz coś więcej, proszę.

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To dramat, a nie film akcji.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

13. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Dramat przez duże D.

Wysłane z Samsunga Galaxy SIII za pomocą Tapatalk 2

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jestem fanem PFK jak i Kalibra, Molesty itp itd. Ale na ten film nie pójdę i nie mam najmniejszego zamiaru. Czemu? Nie podchodzą mi jakieś filmy typu historia M. Jacksona czy Laddy Gaga czy innych zespołów itp itd.

Może jeszcze Tede i inni coś zrobią jakieś filmy.. W końcu jak PFK ma film to czemu oni nie hah..

PS. Pewnie Peja coś wykombinuje i będzie namawiał dzieci by lali się koncertach..

15. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Film naprawdę warty obejrzenia zwłaszcza dla wszystkich fanów dobrego starego polskiego hh a nie ówczesnego hiphopolo;p Film faktycznie nie jest 100% dokumentem i wiele rzeczy mija się z prawdą ale rozterki i problemy magika ukazane są świetnie za to brawa dla aktora wcielającego się w magika:)

16. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Słyszałem, że nie było sceny skoku ;_;

17. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Nie jestem żadnym fanem rapu i uważam, że większość tych "artystów" śpiewając o chlaniu, ile to oni mają hajsu, jak nienawidzą policji w mojej opinii są żałośni. Natomiast utwory K44 i Paktofoniki mnie naprawdę zachwyciły, w ich tekstach czuć pasję z jaką to śpiewają. Pierwszy raz zetknąłem się z ich muzyką jakieś 6 lat temu i zafascynowała mnie - szczególnie spodobały mi się "chwile ulotne, "ja to ja" oraz "jestem bogiem" i już po jakimś czasie znałem większość piosenek PFK na pamięć. Potem odkrywałem też piosenki K44 ale te już raczej mniej przypadły mi do gustu co nie zmienia faktu, że są naprawdę bardzo dobre. Z filmem wiąże również spore nadzieje i wkrótce mam zamiar się na niego wybrać. Podobno aktorzy stanęli na poziomie zadania - Rahim z Fokusem komentowali, że sceny w których aktor grający Magika denerwuje się, podnosi głos lub śpiewa to mieli wrażenie jakby to naprawdę robił ich zmarły przyjaciel. Niestety z tego co słyszałem w filmie jest sporo wydarzeń niezgodnych z rzeczywistością ale przecież to nie jest dokument więc twórcy musieli trochę to wszystko pozmieniać i ubarwić. Więc do zobaczenia na sali kinowej forumowicze :D

18. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    w chwili kiedy słyszałem pierwsze utwory paktofifki i k44 muzyka była sprzedawana jeszcze na kasetach.
    miałem sentyment do niektórych kawałków, przy niektórych doszło się do takiej wprawy przewijania na magnetofonie że od razu trafiało się w wybrany fragment :]
    Nigdy jednak nie byłem ich super fanem - owszem, podobało mi się to, co robili, lubiłem posłuchać stylu z jakim rapują i wtedy było to dość dobre - jednak w chwili obecnej uważam że film jest stworzony tylko dla obecnych pseudofanów którzy tak naprawdę z chwilą wypuszczenia filmu poznali Paktofonikę czy historię magika.
    Kiedyś tacy ludzie byli 'wzorem', godzinami w szkole się analizowało ich teksty czy rozprawiało 'jak by to było' a nie tak jak teraz skandalista Rychu Peja czy 'polskie WU-Tang Clan' jakim jest prosto. Hajs Hajs Hajs, wherz my mony, bjacz ?
    Nie słucham rapu bo polscy raperzy nie potrafią już stworzyć takiego klimatu jaki był kiedyś. Owszem, czasy się zmieniły i świat posunął się do przodu ale nie podoba mi się to co wykonują na chwilę obecną i jest tylko garstka takich których chęnie wysłucham
    o pfk mam swoje własne zdanie a na film niech idą Ci którzy chcą potwierdzić swoje przypuszczenia/domysły/plotki lub po prostu gimbusiarnia która właśnie dzięki temu filmowi dowiedziała się kim oni naprawdę byli.
    zlinczujcie mnie ale ja naprawdę tak uważam

19. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Przed filmem widziałem na fb post:
    - Ja chce na koncert pfk!
    - ja tez , ale magik nie żyje :(
    - lol jaki magik?
    - wokalista pfk?
    Teraz pewnie po tym filmie bedzie wiecej takich ,,fanek".
    Sam należe do tego młodego pokolenia ( czyli fanów hip hopu) i cała rzesza kolegów i koleżanek stało się fanami pfk. A czy choć któryś z nich zaśpiewa cała piosenkę jestem bogiem? Albo wymieni inne piosenki?

Za jakieś 1-2lata to minie i pewnie znów bedzie moda na JB i Zmierch.

Z mojej x8

20. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    tak samo jak było z Majkelem J. Po jego śmierci co druga osoba okazywała się wielkim fanem...

21. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fanów tylu, ile kliknięć na jutjoobie. Stiw Dżops, Magik, Bill... a nie, on żyje i ciuła na lajfie... to może jeszcze TUpac czy Notorious, Majkel Dżekson czy Łitnej Hjuston - każdy ich kochał przez tydzień po śmierci. Happens...

Wczytywanie...

Poleć forum