1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jesteś hardkorem? Kupisz Kinect

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Czerwiec 30, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Nowe kontrolery ruchu zarówno od Sony jak i Microsoftu są postrzegane przez znaczą większość jako zabawki dla graczy niedzielnych. Według przedstawiciela Microsoftu sprawa ma się w rzeczywistości zupełnie inaczej.

Ryan Moore z Microsoftu, bo o jego twierdzeniach jest ten news, uważa, że to nie casuale lecz gracze hardkorowi pierwsi skuszą się na Kinect.

Wiemy, że podobnie jak przy innych produktach, to gracze hardkorowi będą pierwszymi nabywcami naszego nowego sprzętu. Zdajemy sobie więc sprawę, że musimy mieć przygotowaną szeroką gamę grywalnych doświadczeń dla nich, poczynając od tej gry o zwierzętach, którą widzieliście, do gier bardziej skierowanych do graczy hardkorowych. Na Waszym miejscu spodziewałbym się więc bogatej i różnorodnej oferty gier na Kinect w okolicach okresu świątecznego.

Ciekawa teoria, ale koleś jest specem od marketingu międzynarodowego w Microsofcie, więc chyba wie co mówi. Ale żeby nie pamiętać nazwy “tej gry o zwierzętach, którą widzieliście”? Wstyd! Tak czy inaczej, nie można odmówić Kinect potencjału, bo jest on ogromny.

Jeżeli faktycznie pierwsi rzucą się na ten sprzęt gracze hardkorowi, to lepiej będzie jeżeli Moore nie ściemnia i faktycznie pojawi się więcej gier skierowanych do tego targetu. Bez przekąsu zapytam, zauważyliście takie na prezentacji Microsoftu podczas E3?

http://neogo.pl/newsy/jestes-hardkorem-kupisz-kinect/

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Bardzo to ciekawe z tymi hardcore'ami :p
    Ja do hardcore'ów nie należę, ale do casuali również nie :p
    Coś pomiędzy, a na Kinecta nie mam ochoty.

4. danielek686

danielek686 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może za kilka miesięcy/lat jak kinetic będzie tańszy...

5. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie, jak będą fajne gry i opuszczą dużo z ceny to można będzie kupić, bo kupno zaraz po premierze to kiepski pomysł.

6. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Jestem hardcorem, ale i tak nie kupię :D

7. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wszystko zależy od cen gier jak będą się kształtowały się na rynku bo jak sprzęt ma kosztować 500zł a jedna gierka żeby sobie poleżeć i pokulać się na dywanie za 200zł to ja wysiadam :) nie wiem jak wy ?

8. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przecież wiadomo, że nałogowcy kupią pierwsi. Dla mnie żaden news. Bo to właśnie "hardcorowcy" już odkładają kasę i skreślają kolejne dni na kalendarzu, a zwykły gracz podchodzi do tego z dystansem.

9. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Jakby działał ten cały Kinect pod starym X'em, to można ściągać gry lub czekać na przerobienie slima ;)

10. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tak samo:D

11. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Głupota tygodnia... A nie będzie działał pod starym X360?! Myślisz, że Microsoft olałby bazę ponad 40mln klientów, którzy posiadają już konsolę i kazał im kupować kolejną?

Kinect będzie DZIAŁAŁ z obecnym X360 oraz z X360 Slim.

12. patryk4150

patryk4150 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po prostu różnica w zasilaniu trzeba będzie kinecta pod kontakt włączyć zamiast tylko pod wejście od xbox'a

13. Marazis

Marazis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzialac bedzie dzialac na 100% na starym klocku... ale czy warte kupna? ;]

14. Sblade86

Sblade86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Pomysł fajny ale na 95% nie kupię a dlaczego ? jakoś nie przemawia do mnie to abym wyginał śmiało ciało ;)

a u nas zapewne ta zabawka kosztować trochę będzie ale jak to się mówi nigdy nie mów nigdy ;)

15. Bender

Bender Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Kinect jest ciekawy ale nie kupie bo pewnie z 300 zeta będzie kosztował i będzie bardziej dla casuali. :rolleyes:

16. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po tym jak zobaczyłem tą grę z "fake animals" chyba bardziej casualowy już być nie może , szczerze mówiąc , jak będzie tani to chyba kupie go tylko do przerzucania kart w dashu , bo tylko to fajne mi się w nim wydaje...

17. marcin666

marcin666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Hmmmmm, tak sobie czytam te news'y z różnych źródeł i od jakiegoś czasu zastanawiam się ile na prawdę będzie kosztował ten Kinect/Natal??? Wiele szumu przed E3, wiele szumu podczas E3, wiele szumu po E3 i nadal nie wiemy ile trzeba będzie zapłacić za to COŚ:). W sumie to uważam, że nowy kontroler to naprawdę fajna alternatywa dla padów i z chęcią bym kupił takie "cudo". Kiedyś słyszałem takie zdanie jakiejś ważnej postaci w M$ (w dużym skrócie!) "... Microsoft nie chce zarabiać na Natal'u, ewentualnie na grach dedykowanych temu kontrolelowi. Natal będzie kosztował około 50 $, aby każdy mógł go kupić ...". No 50 dolców to jakieś 160 PLN i ta cena jest jak najbardziej ok jak dla mnie, ale jak słyszę te przybliżenia 500 PLN, 600 PLN to masakra, no przecież tyle kosztuje nowy Arcade. Myślę że 200 PLN to rozsądna cena, przecież i tak zarobią na grach. Czemu mamy czekać aż do jesieni/zimy (listopad, grudzień) z tą oficjalną, potwierdzoną ceną???

18. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    O 200zl zapomnij :D 300zl minimum. Mi sie wydaje ze Kinect bedzie kosztował około 400zl, bo jak dadza cene np. 600zl to ja dziekuje .

19. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    co z tego, że jest się hardcorem jak za taką cene jak jest sugerowana to mogą się ugryźć z tym czymś. Gdyby to kosztowało ze 150 zł to bym przeżył, ale tak...

20. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak na kinecta pojawią się jakieś super tytuły to kupię go nawet za 600 zł będę na niego zbierał pół roku ale kupię tylko niech dadzą jakieś super gry na nie bo nie zamierzam głaskać wirtualnego konia sprzętem za 600 zł już lepiej pójść do stadniny.

21. Lionix

Lionix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Nie kupie bo na co mi to, zresztą ta cena to jakiś żart

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.