1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jeszcze ciepły zwiastun Crysis 3!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez ad1, Wrzesień 19, 2012.

1. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Na YouTube wylądował nowy zwiastun Crysis 3.

Crysis 3 zadebiutuje w lutym 2013 roku. Trafi na PC, Xbox 360 i Playstation 3.

Źródło
    gamer.pl
    vg247

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Zobaczymy co z tego będzie ale ten krótki zwiastun sprawia, że już teraz chciałbym w to zagrać :D

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Crytek powinien jak najszybciej uciekać od EA, chyba, że ich fenomenalny silnik dyktuje warunki w polityce z EA, inaczej Crytek z Crysisem poleci na łeb na szyje jak wszystkie świetne niegdyś marki od EA.

5. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Ta gra w ogóle do mnie nie trafia :/. Nie można stać tylko silnikiem. Rozgrywka mi się nie podobała w poprzednich częściach i w tej pewnie też się nie spodoba.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Crysis jako FPS mnie nie przekonuje.. Sam nie wiem czemu. Mogę zagrać ale większego wow nie widzę w tym. Oczywiście gierce dam szansę ale już widzę, że klimaty COD, BF bardziej mi odpowiadają niż taki sc-fi.

Wczytywanie...

Poleć forum