1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jeszcze kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ogibb, Luty 22, 2012.

1. Ogibb

Ogibb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój temat wylądował w koszu (?) którą konsolę lepiej wybrać?

Xbox 360 Elite 120GB przerobiony LT 3.0 + 26 gier (2161326425) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

XBOX 360 ELITE 120GB HD przerobiona 38gier (2160297053) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2 Konsola jest zbanowana ale tak na prawdę nie chce grac na LIVE, na 1 konsoli też bym nie pograł, chyba, że z banem są jeszcze jakies konsekwencje o których nie wiem :D
    Czy druga konsola ma płytę główną JASPER?
    Szczerze to bardziej odpowiadała by mi 2 konsola tzn. odbiór w Krakowie (brat tam mieszka zawsze mogę do niego pojechać), tańsza.
    Proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie brałbym żadnej z nich z powodu "niewiedzy" sprzedających na temat przeróbki. Wogóle ceny z kosmosu chyba ze strasznie skoczyły.

4. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak już coś to ta pierwsza, bo to jasper i bez bana. Kiedyś może będziesz chciał sprzedać, a ktoś będzie chciał się podpiąć do XBL. A co do cen to wariaci. Lepiej dołożyć trochę i kupić nowego slima 250 GB. Jakiś czas temu w którymś z marketów elektronicznych był slim 250 GB, dwa pady, jakaś gra za mniej niż 800 zł, ale pewnie już po promocji.

Wczytywanie...

Poleć forum