1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jeszcze pare pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nUneKKK, Styczeń 1, 2011.

1. nUneKKK

nUneKKK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałem zapytać jeszcze o kilka rzeczy w moim poprzednim temacie lecz został on zamknięty...
    więc zmuszony jestem założyć nowy i o to zapytać.
    A więc:
    chciałbym kupić xobxa elite, nie slima, nie będzie problemów z rrod? czy może ktoś powiedzieć jaką długość ma kabel ethernet w zestawie? i czy to prawda że wraz z zakupem xboxa 360 dostajemy na miesiąc za darmo xbox live? i czy to prawda że wszystkie pierwsze 3 konta na nowym xboxie dostają 1 miesiąc xbox live za darmo? czy takie konta robi się z panelu konsoli ? Macie jakich sprawdzonych sprzedawców xbox live na allegro?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Kabel ethernet ma z 1.5 m
    Xbox 360 Elite - na płycie głównej Jasper praktycznie wogóle nie łapie RROD'a (chociaż mój Falcon też)
    Jeżeli kupisz nowego Xbox'a to ma 3x1 miesiąc do wykorzystania... Na 3 osobnych kontach... Zakłada się je na konsoli

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    zacznij szukać bo już za 1 temat powinieneś dostać warna!

Wczytywanie...

Poleć forum