1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Język MENU POMOCY :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jakubek1900, Czerwiec 2, 2014.

1. Jakubek1900

Jakubek1900 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z konsola chodzi mi o język menu jakis czas temu włączyla mi się aktualizacja i tam gdzie jest "strona główna","sieci społecznościowe","gry","aplikacje" itd u mnie jest to w języku niemieckim sprawdzalem ustawienia regionalne i wszystko mam w pl co mam zrobic aby spowrotem bylo po polsku nie znam za bardzo niemieckiego a pol konsoli mam po niemiecku prosze o pomoc i z gory dziekuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Gdy konsola Xbox 360 jest połączona z usługą Xbox Live, część tekstu w interfejsie głównym konsoli Xbox pojawia się w innym języku. Na przykład części interfejsu Strona główna są wyświetlane w innym języku. Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy ustawienie języka dla konta Xbox Live jest niezgodne z ustawieniem języka na konsoli Xbox 360. Aby rozwiązać ten problem, upewnij się, że ustawienia języka na konsoli Xbox 360 i koncie Xbox Live są takie same.

Uwaga Następujące funkcje usługi Xbox Live nie są obsługiwane przez ustawienie języka konta Xbox Live, ale przez ustawienie języka konsoli Xbox:

Nazwy kanałów interfejsu głównego konsoli Xbox, takie jak Mój Xbox.
    Promocyjna zawartość w różnych kanałach usługi Xbox Live.

Rozwiązania

Zmiana języka konsoli Xbox 360

Aby zmienić ustawienie języka na konsoli Xbox 360, wykonaj następujące czynności:

Naciśnij przycisk przewodnika na kontrolerze.
    Przejdź do strony Ustawienia, a następnie wybierz opcję Ustawienia systemu.
    Wybierz opcję Ustawienia konsoli.
    Wybierz opcję Język i ustawienia regionalne.
    Wybierz opcję Język.
    Wybierz język, którego chcesz używać.

Zmiana języka konta Xbox Live

Możesz zmienić język swojego konta Xbox Live, jeśli w danym kraju lub regionie jest obsługiwanych wiele języków (na przykład jest tak w Kanadzie). Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu zmieniania regionu, odwiedź stronę Zmiana regionu konta Xbox Live.

Poniżej opisano, jak zmienić język konta Xbox Live:

Przejdź do strony Informacje rozliczeniowe dla konta.
    Zaloguj się za pomocą konta Microsoft.
    Jeśli dla danego kraju lub regionu jest obsługiwanych wiele języków, wybierz język w polu Preferowany język.
    Uwaga Opcja Preferowany język nie pojawia się, jeśli jest obsługiwany tylko jeden język (np. w przypadku Polski).
    Kliknij przycisk Zapisz.

Wprowadzenie zmian do konsoli Xbox 360 może potrwać do 24 godzin.

Wczytywanie...

Poleć forum