Język MENU POMOCY :)

Jakubek1900

Świeżak
Świeżak
Witam mam problem z konsola chodzi mi o język menu jakis czas temu włączyla mi się aktualizacja i tam gdzie jest "strona główna","sieci społecznościowe","gry","aplikacje" itd u mnie jest to w języku niemieckim sprawdzalem ustawienia regionalne i wszystko mam w pl co mam zrobic aby spowrotem bylo po polsku nie znam za bardzo niemieckiego a pol konsoli mam po niemiecku prosze o pomoc i z gory dziekuje i pozdrawiam
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
Gdy konsola Xbox 360 jest połączona z usługą Xbox Live, część tekstu w interfejsie głównym konsoli Xbox pojawia się w innym języku. Na przykład części interfejsu Strona główna są wyświetlane w innym języku. Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy ustawienie języka dla konta Xbox Live jest niezgodne z ustawieniem języka na konsoli Xbox 360. Aby rozwiązać ten problem, upewnij się, że ustawienia języka na konsoli Xbox 360 i koncie Xbox Live są takie same.

Uwaga Następujące funkcje usługi Xbox Live nie są obsługiwane przez ustawienie języka konta Xbox Live, ale przez ustawienie języka konsoli Xbox:

Nazwy kanałów interfejsu głównego konsoli Xbox, takie jak Mój Xbox.
Promocyjna zawartość w różnych kanałach usługi Xbox Live.

Rozwiązania

Zmiana języka konsoli Xbox 360

Aby zmienić ustawienie języka na konsoli Xbox 360, wykonaj następujące czynności:

Naciśnij przycisk przewodnika na kontrolerze.
Przejdź do strony Ustawienia, a następnie wybierz opcję Ustawienia systemu.
Wybierz opcję Ustawienia konsoli.
Wybierz opcję Język i ustawienia regionalne.
Wybierz opcję Język.
Wybierz język, którego chcesz używać.

Zmiana języka konta Xbox Live

Możesz zmienić język swojego konta Xbox Live, jeśli w danym kraju lub regionie jest obsługiwanych wiele języków (na przykład jest tak w Kanadzie). Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu zmieniania regionu, odwiedź stronę Zmiana regionu konta Xbox Live.

Poniżej opisano, jak zmienić język konta Xbox Live:

Przejdź do strony Informacje rozliczeniowe dla konta.
Zaloguj się za pomocą konta Microsoft.
Jeśli dla danego kraju lub regionu jest obsługiwanych wiele języków, wybierz język w polu Preferowany język.
Uwaga Opcja Preferowany język nie pojawia się, jeśli jest obsługiwany tylko jeden język (np. w przypadku Polski).
Kliknij przycisk Zapisz.

Wprowadzenie zmian do konsoli Xbox 360 może potrwać do 24 godzin.
 

Do góry Bottom