1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Język osiągnięć mały problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szangg, Lipiec 28, 2016.

1. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Pytanie do bardziej obeznanych osób posiadających XO. Mieszkam w Niemczech, w grach które nie posadają języka PL tylko ENG (np. Child of Light) osiągnięcia wyświetlają mi się po niemiecku a nie po angielsku (co mnie bardzo drażni i brzydko wygląda :p) ale tylko w momencie jak wejdę w osiągnięcia z poziomu dash'a, bo w trakcie zdobycia jakiegoś osiągnięcia wyskakuje powiadomienie po angielsku.
    Posadam też x360 i tam takiego problemu nie ma.
    Konto mam pl język w konsoli też pl.
    Da się jakoś zmienić ten język z niemieckiego na angielski?

Mam nadzieję, że w miarę jasno napisałem w czym tkwi problem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sprawdz bardziej pod kątem regionu jaki masz ustawiony. Jeśli masz szwabski - zmień na angielski. Odpal grę, jeśli nie będzie zmian - przeinstaluj. Powinno pomóc.

4. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Region też mam ustawiony na PL. Usunięcie i pobranie na nowo profilu też nie pomogło:/

Wczytywanie...

Poleć forum