1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JF 0.1.85B problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawlenko, Lipiec 21, 2011.

1. pawlenko

pawlenko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

Chciałem sobie dzisiaj wgrać nowy FW dla slimki 9504 na której był wykonany reflash po upie dashu do 1.0 + , teraz chciałem wgrać lt 1.9 lecz po z czytaniu klucza i wgraniu go do nowego FW (Jeśli dobrze rozumiem to co napisali w readme to powinnien być ten FW LTPlus-0272-v1.9)oraz naciśnięciu przycisku write w sekcji MTK FLASH 32 dostaję błąd "can't open file D:\jf\firmware\LTPlus-0272-v1.9.bin". Jak rozwiązać ten problem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudini3

chudini3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze
  4. pawlenko

pawlenko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wystarczy zmienić nazwę softu z LTPlus-0272-1.9 na LTPlus-0272 , jak wyskoczy ci błąd md5 czyli sumą kontrolą z tego co czytałem należy wgrać orgin-0272 a potem LTPlus-0272 i działa bez problemu , niestety przeczytałem inny post i wgrałem nie ten soft i zablokowałem sobie napęd , wykrywa go OK , nie da się wejść w vendor ani slim unlock. Lecz ta metoda tylko dla 9504 na których dało się wcześniej wgrać LT bez zmiany PCB czy chipów.

Wczytywanie...

Poleć forum