1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JFK o tajnych stowarzyszeniach / Illuminaci w przemyśle muzycznym

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnih, Wrzesień 14, 2011.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    obczajcie sobie to:

http://www.youtube.com/watch?v=hzat1i48N18

i koniecznie przeczytajcie opis pod filmikiem.

jeśli kogoś zainteresuje temat to polecam:

Illuminati Przemysł Muzyczny (2-11) - YouTube

(1 part to tylko wstęp, nie ma co go oglądac), są tu pokazane na prawdę ciekawe rzeczy, wywiady nigdzie indziej nie pokazywane, masa faktów nie do podważenia, symboli itd, jeśli kogoś to bardzo zainteresuje to mogę dac więcej linków

dla ścisłości: swoje zdanie na ten temat zachowam dla siebie, nie mówię, że w to wszystko wierzę, ani, że nie. Jestem ciekawy Waszego zdania na ten temat, jeśli ktoś ma jakieś ciekawe artykuły obalające tą teorię, lub potwierdzające ją, to niech je tu zapoda :) pozdr

EDIT: jeśli komuś się nie chce oglądac tej całej serii, niech sobie zobaczy to: http://www.youtube.com/watch?v=sJi2HaJf1VI, może go przekona ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak tak całym światem rządzi jakaś organizacja tylko dlaczego wybrali wcześniej na prezydenta kaczyńskiego ?? Chyba ślepi i głupi musieli by być aby to robić, jedna wielka bujda tajemnice rządowe spiski owszem są ale bez przesady takie coś to już popadanie w paranoję. To tak samo jak strefa 51 ludzie cyrkują na temat tego a nawet jeśli coś tam było to już dawno tego tam nie ma i jest to zwykła baza wojskowa, np kiedyś cyrkowali że w bazie są płaskie pojazdy latajace co się okazało że to były prototypy B-2 wtedy jeszcze go nie było i z tond ten cyrk.

4. Lucky Strike

Lucky Strike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ahahahahah Mnih lepiej na naukę poświęcaj czas, a nie na takie bzdury ;)

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Akurat istnienie Iluminatów to nie żaden wymysł. Dużo z informacji w internecie to wymysły, domysły i teorie spiskowe ( niestety sieć sprzyja takim rzeczom), ale prawdą jest, że Iluminaci mają właśnie taki cel. Opanowanie i zbudowanie swojego porządku na świecie. Nie istnieją od dziś i jest wiele dowodów na ich zamiary. Zresztą, specjalnie się z tym nie kryją. Tajemnicą jedynie są konkretne osoby. Ludzie z władzą i nieograniczonymi środkami lubują sie w tworzeniu spisków

6. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
  7. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    mam wakacje, mogę sobie pozwolic, a Twój post nie wnosi komplenie nic do tematu

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A z tym się nie kłócę bo są tacy co chcą siłą zdobyć (Hitler) a są tacy co spiskują i powoli po cichy do celu idą, chodzi mi o to że nie wszyscy prezydenci są jakimiś agentami zresztą to co np kenedy mówił to sam sobie zaprzeczał twierdził że wszyscy prezydenci są przez nich wybierani a on to co ? Wyjątek się znalazł.

Mnih ja też bym chciał wakacje :D

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    O co chodzi z tymi Iluminatami czy jak to się tam zwie? Bo jestem 100 lat za murzynami jeśli chodzi o nich, tyle komentarzy na YT i wogóle o nich jest a ja jestem zielony... :p

10. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    obczaj te filmiki, potem jak będziesz chciał to dam więcej.

11. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zeitgeist juz dawno został obalony jako film "naukowy".

Illuminaci, masoni etc. ogladalem to wszystko, duzo naciągania w tym jest.
    Bardziej przekonujący jest film "Money as debt", odnosnie tego jak banki kieruja swiatem.

12. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To ja dodatkowo polecę dwie książki Naomi Klein
    No logo
    Doktryna szoku

Poleć forum