1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jimmi Pegorino

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez wilku00, Październik 29, 2008.

1. wilku00

wilku00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój problem polega na tym ze tą postać mam zaznaczoną na mapce jako J . Jade tam gdy dochodze do strzałki wywala komunikat " You need to wear smart slothes and smart shoes in order to meet Jimmi" . Tylko jedna rzecz jest dla mnie niezrozumiała , czemu tak pisze jezeli jestem w garniaku . A moze trzeba być jakos inaczej ubranym ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. acePL

acePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Internet
    Odp: Jimmi Pegorino

A jakie masz ubrane buty ?

4. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: Jimmi Pegorino

Musisz mieć buty z Perseus'a.

5. michal353

michal353 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    musisz miec czarny garnitur z bialym krawatem i czarne buty z perseusa. ja tez mialem ten problem i tylko w tym ubraniu akceptuje

Wczytywanie...

Poleć forum