1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Joe's adventures | Problem z grą |

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barteknysa, Kwiecień 4, 2012.

1. barteknysa

barteknysa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    problem jest następujący grałem sobie spokojnie w powyższy dodatek przeszedłem parę misji wyłączyłem gierkę później jak już włączyłem zobaczyłem że gra jest nienaturalnie przyspieszona oraz nie liczy mi punktów za różnego rodzaju akcje punktowane typu: strzał w głowę, szybka jazda,itp. Miał ktoś podobny problem?

Pozdrawiam B4rtekNysa:black_eyed:

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Wyczyść pamięć podręczną konsoli - zainstaluj gre na HDD

4. barteknysa

barteknysa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dalej to samo, dziwne jest to że inne dodatki (Johny Betray i Vendetta Johnego) działają bez problemu. Jakieś inne sugestie?

Wczytywanie...

Poleć forum