JOKE z życia wzięty :)

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pewnego dnia zaprowadziłem koleżkę żeby przerobili mu konsolę.
Po całej akcji już wracamy, namawiam go do podpięcia xboxa pod neta (chciałem z nim pograć).
On na to:
"Nie, bo boję się, że policja mi wiedzie na chatę za granie live na piratach".

Dobry gość??
 
R

rowerser

Guest
Kunpel spoko...a Ty lepszy ? Już w internecie rozpowiadasz jakiego masz nie ogarniętego znajomego. :)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
...przecież nie powiedziałem kto:)
 

chudi94

Użytkownik
Użytkownik
Ale ty śmieszny...
Weźcie to do kosza dajcie bo żal takich ludzi co się ze znajomych na necie naśmiewają a pewno w szkole to best friend
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kumple to podstawa, a jeśli ty własnych kumpli obrabiasz (obgadujesz) to widać jaki z ciebie człowiek. Człek bez znajomych jest odludkiem
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Muahahhahahahah ale dobry koleś dawno się tak nie uśmiałem :D:D:D































NOT!!!
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Buahahaha!!!! Dobry Joke z życia wzięty z tego twojego tematu!!! A,nie,chodziło o kumpla??? Dobry gość to z ciebie jest...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Masz na imię Karol a na nazwisko Strasburger ?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale ty śmieszny...
Weźcie to do kosza dajcie bo żal takich ludzi co się ze znajomych na necie naśmiewają a pewno w szkole to best friend
Chłopie szkołe to ja dawno mam za sobą, a temat jest po to żeby się pośmiać (bo dla nie których jest to śmieszne), a nie po to żeby obgadywać znajomych. Jeśli chodzi o best friend to akurat miałeś racje bo to jeden z moich najlepszych kumpli, nawet można powiedzieć "brat" i jak będzie u mnie to mu pokaże temat i będe w tym momencie się śmiał.
 

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo śmieszne :(
To tak jakbym ***** krowę krzesłem a ona powiedziałaby "miau"
 

Do góry Bottom