1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jtag a nowy dash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kurczakooo, Listopad 10, 2010.

1. kurczakooo

kurczakooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam jtaga od niedawna i mam takie pytanie ostatnio nie wypalam gier na płyty tylko konwertuje programem Iso2God_v1.3.2 i przeżucam je na dysk konsoli za pomocą połączenia ftp lu pena i xexmenu czy jak będe tak robił z grami które mają aktualizacje nowego dasha to nie zaktualizuje mi go samoczynie czy przed odpaleniem gry będzie pytać czy zaktualizować (wiadomo żę nie bo po jtagu czekam na freboota).I wie ktoś jak wyżucić aktalizacje z obrazu z grż bo na XBOX360 ISO - XBOX 360 GAMES w kategori jtag game rip są gry z wyciętą aktualizacją wie WIE MOŻĘ KTOŚ

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ja robię tak:

Rozpakowuje grę tym:
    Xbox360 Iso Extract Version 0.6 (with Ftp Support) - Scenyx Entertainment Community - program z automatu pomija folder sysupdate z aktualizacją.
    Pakuje ponownie tym:
    Create Iso Compatible for Iso2God = IsoRipped
    i robie god'a. Opcje padding oczywiście none.

W godach ważne jest poprawne media ID. Później może być problem ze znalezieniem aktualizacji, może oczywiście goda rozpakować i wczytać w abgx default.xex ale to dodatkowo robota.
    Ja Media idiki spisiuje i robie foldery typu: HALO 3 [ 699E0227]

Wczytywanie...

Poleć forum