1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG - co i jak oraz skąd.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Under555, Październik 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Under555

Under555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć, jestem wielkim fanem Xboxów 360 - po prostu je uwielbiam. Mam dość extremów i martwienia się czy dana gra pójdzie czy też nie. Chcę JTAGA, do tego podpiąć dysk w obudowie zewnętrznej np. 1000GB i heja :)

No i teraz tak. Moja wiedzia jest bardzo znikoma. Jak się okazuje to JTAG umożliwa także wiele,wiele więcej... i ja to chcę :) wszystko:)

Z tego, co udało mi się wywnioskować do tej pory to chciałbym:
    1. Móc odpalać wszelkie gry na Xboxa 360 oraz te, które wykorzystują kinecta.
    2. Wszelkie update'y także bym chciał. Tylko właśnie, jedne są ponoć dostępne a inne nie. Można robić typowy update konsoli? Przez LAN? A updatę poszczególnych gier?
    3. Fajnei by było,gdyby można było wgrywać DLCki do gier.
    4. Homebrew - fajnei może być bo jakby nie patrzeć to Xboxa i trochę RAMU i proca ma :)
    5. Jak jest z wersjami Jtaga?
    a) Są różne wersje JTAGA? Skąd wiedzieć, która jest najnowsza?
    b) Jakieś free coś tam są a ja nie mam w ogóle pojęcia o co kaman.
    c) Jak aktualizować sobie Jtaga samemu?

Gdzie tutaj jest "ale" ?

No i ostatnia sprawa - skąd wziąć dobrego Xboxa JTAG?

Na aukjach można kupić ale są to trochę koty w w worku. Kupujesz Xboxa a JTAGiem i tyle wiesz - zapytany sprzedawca odpisuje (albo i nie) apropos numerków, jakiegoś free, jakichś bootów czy coś podobnego. A cena takiego "kota" to ok 1000zł.
    Moża dorwać także konsole po prostu z nadającym się kodem DASH czy jakoś tak. Te z kolei chodzą po ok. 700zł. Mieszkam 50km od Lublina i orientowałem się - w Lublinie nikt nie robi czegoś takiego jak JTAG. Zostaje wysyłka nieznajomemu poprzez alledrogo - koszta to ze 150zł + 100 przesyłka.

1000zł owszem - dałbym ale gdybym wiedział dokładnie co i jak i gdyby to było naprawdę wszystko co się da i w najnowszych wersjach.

Proszę Was o opinie na temat. O linki ciekawe odnoście JTAGA takze bo pojęcia jak widać mam znikome.

PS. Dobrze rozumiem jedną rzecz, powiedzcie mi. Do Xboxa JTAG można dokupić np. Samsunga F3 1TB i wsadzić go w obudowę zewnętrzną a potem przez USB podpiąć do Xboxa? Są jakieś ograniczenia? Wiecie o co kaman - o prędkości. Czy mogą być np. serie ECO dysków 3,5 cala np. Samsung f4. Czy może to być zwykły przenośny 2.5 calowy dysk?
    PS2. Szukam sposobu,zeby maksymalnie schłodzić i wyciszyć Xboxa - zna ktoś takowy? NIE MAM BLADEGO POJĘCIA O ROZKRĘCANIU I NP. WYMIANIE STANDARDOWYCH WENTYLATORÓW.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Kup slima, zrob rgh i wszystko co napisales odpalisz.

Sent from my X8 using Tapatalk :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum