1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag czy ixtreme ?!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ShadouQ, Wrzesień 7, 2011.

1. ShadouQ

ShadouQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema ! :D Z góry przechodzę, że jestem nastolatkiem i nie mam jak zbić kasy :] Chciałem sobie przerobić xboxa 360 ixtreme i grać na live ;D Ale przerobię za ok. 60 zł + live 130 + nowy dvd rom do kompa + 70.
    Pomyślałem, że to dosyć dużo siana do wydania, więc czy nie lepiej byłoby zrobić jtaga ? Co jest potrzebne do zgrania gier na jtaga ? Da się jakoś przesłać z kompa na jtaga przez usb albo pendrive ??? Ile kosztuje jtag ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jtag to jest modyfikacja hardware-owa (sprzętowa), więc nie przegrasz go przez USB... To tak jakby chcieć zainstalować GPS w telefonie, w którym nie ma modułu. Na razie nie ma freeboot-a na Slim-a i inne, więc jedynie zostaje Ci starszy X ze starym dashem, albo czekać na rozwój sytuacji. Koszta pewnie będą spore nowego Jtaga, bo z tego co widziałem to sprzęt jest drogi. A starsze modele to popatrz na allegro za ile robią. I przede wszystkim jak masz Jtaga to o Live zapomnij.

Czyli krótko podsumowując według mnie:
    1. Chcesz grać LIVE bez bana - oryginalne oprogramowanie i dostęp do LIVE.
    2. Chcesz grać LIVE z możliwym banem (kiedyś na pewno :) ) - iXtreme i dostęp LIVE.
    3. Chcesz grać offline lub online (tylko gry z grą po sieci LAN + do tego Xlink) - JTAG.

Zaleta Jtaga -> DLC, XBLA, dowolny dysk (też gra z niego bez płyt).

4. ShadouQ

ShadouQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sorry wiem że jtag to modyfikacja hardware'a :d Chodziło mi o to czy mogę zgrać gry z komputera przez usb na twardziela xboxa ... Słyszałem , ze jest reset glitch hack dzięki, któremu każdy x360 może byc przerobiony .
    Czy duzo jest ludzi z xlinkiem ? Bo jak nie miałem live'a to chciałem pograć ale z kupy ludzi w głównym roomie nikt nie mógł się ze mną połączyć ( ping).

5. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    reset glitch to nie jtag... przynajmniej narazie

6. Pawel1924

Pawel1924 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej, pozwólcie że się dołączę :)

Czy jest jakaś inna możliwość aby odpalać gry z dysku konsoli bez JTAG?

7. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Tak, gry zakupione z markecie... :p

Sent from my U20i using Tapatalk

8. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tsa..ale Xlink to zawsze około 10-20 osób grające w wybraną przez większość gre i tyle. Poza tym jesli nie kreci go zabawa z homebrew( ktorych imo i tka jest jak na lekarstwo) to JTAG nie ma kompletnie sensu. Inna sprawa ze zwróci sie on przy naprawdę dużej liczbie gier,*której może do końca gena nie obgrać,

Wczytywanie...

Poleć forum