1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag czy po prostu LT+ ?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Bladypl, Lipiec 25, 2011.

1. Bladypl

Bladypl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poradźcie proszę - co z punktu użytkownika będzie wygodniejsze, konsola z lt+ czy konsola z jtag? Chodzi mi głównie o to, czy z jtag nie będzie problemu w przypadku najnowszych gier. Gdzieś wyczytałem, że niektóre gry aby się uruchomić potrzebują dasha nie starszego niż xxxxx. A te z jtagiem które widziałem miały wgrany z reguły pierwszy dash który umożliwiał podpięcie kinecta. A od tamtej pory były już ze 3 aktualizacje.

Doradźcie, musze do końca tygodnia zakupić konsolę więc czasu na decyzję mam już mało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jtaga można zrobić tylko na konsolach który mają dashboard z odpowiedniego okresu czasu, a skoro ty będziesz dopiero kupował konsole to zapomnij o jtagu. Chyba, że używaną, ale wątpie żeby ktoś sprzedawał taką

4. Bladypl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie znalazłem kilka, część allegro a część komisy u mnie w mieście. Tylko nie wiem jak wygląda zestawienie jtag + najnowsze gry? Idzie to? Konsolę z 2009r z maja znalazłem za 590pln

A może zakupić ps3 320GB z firmware 3.55 ? :) koszt około 900PLN. Tam z tego co wiem uruchamia się gry bez tych wszystkich cyrków z update'ami, dashami etc. ;) W domu mam już 2 x'y a w sumie prezent ma być dla bratanka, nie dla mnie ;)

5. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Na JTAG odpalisz wszystkie gry. Wystarczy stworzyć nowy obraz Freeboot albo zainstalować Dash Launch.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na ps3 nie odpalisz nowych gier

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

7. Bladypl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli co, skusić się na jtaga ? Konsoli będzie używał 10latek więc mam nadzieję, że wgrywanie gier na dysk i ich obsluga nie jest problematyczna ?

8. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A czy te konsole któe znalazłeś nawet z 2009 na pewno mają dasha 7371 ?
    Jest to dosyć stary dash więc jeśli konsola jest w ciągłej eksploatacji to znaczy, że dash na tej konsoli jest nowszy czyli jtag odpada

9. Bladypl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Koleś odpalił ją, wszedł w ustawienia systemu, informacje o systemie i tam jest widoczne 7371. Facet daje gwarancję i możliwość zwrotu w ciągu 14 dni więc wiele nie ryzykuję.

10. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Sprawdz datę produkcji... Nawet jak masz z roku 2009 i dash 7371 a nieodpowiednie CB to lipa z JTag.

Wczytywanie...

Poleć forum