1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jtag czy sie oplaca sprzedawac i kupowac modyfikowalna

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez uqasz, Maj 10, 2010.

1. uqasz

uqasz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam

Jestem swiezak :) Chcialem zadac pytanie w dziale wyceny ale nie moge dopuki nie osiagne 20 postow. Mam kilka pytań odnośnie jtaga i jego opłacalności:

Mam jaspera arcade (256mb) z dashem 8955 :( jest ban (mozna instalowac gry) :( (moja wina i wiedzialem co robie) Czyta kopie zapasowe. Dysk 120 Gb + przejsciowka. Dysk nie jest oryginalny.

1. Za ile moglbym ja sprzedac ? konsola, zasilacz, okablowanie, dysk, pad.
    2. Czy opłaca sie szukać na allego ? Czy moze wciskaja kit
    3 Wolalbym jaspera bo nie grozi mu rod. Hyba ze macie inne zdanie.
    4. Czy wogule jest szansa na sprzedaz konsoli
    5. Co to jest LT ? Pisza na allegro konsola idealna do LT.

Z lutowaniem nie ma problemu u mnie sam moge zrobic jtaga. Opisow w necie jest pelno. Wolalbym kupic konsole nie przerabiana w jakikolwiek sposob aby moc pozniej przywrocic oryginalny soft jak cos.

Zainstaluj sobie jakąś nową przeglądarkę ze słownikiem, bo boli jak się czyta twój post./BloodD

2. Lotnik421 Xbox One

3. bloodwars29

bloodwars29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie chcial bym wprowadzac w bląd aale LT to bodajze jest taka przerobka ze jak wyslesz konsole na gwarancje do MS to nie połapią sie ze jest przerobiona (przynajmniej narazie:D)

4. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No właśnie nie. LT chroni przed banem. Aktualnie najlepsza przeróbka. Każda nie przerobiona konsola nadaję się po LT. Przerobione też ale mogą być oflagowane jeśli miały starszą wersję ix.

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jeżeli jesteś w stanie zrobić sam Jtaga to chyba Ci się to opłaca.
    Ja też tak próbowałem z tym że ja oddałbym konsole komuś to zrobienia, co trochę kosztuje...
    Zwątpiłem i postanowiłem czekać, aż ktoś wpadnie na to aby zrobić Jtaga na konsoli z 8xxx.

6. uqasz

uqasz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a jak myslicie za ile mozna pchnac moj zestaw?

Wczytywanie...

Poleć forum