1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG - czy w pełni zastąpi Live?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez BabyBoy, Kwiecień 27, 2010.

1. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Witam

Nie wiem czy dobrze temat określiłem, mam pytanie : mając JTAG wiemy że nie można się połączyć z Live(chyba) bo od razu ban, czy zatem JTAG może nam w pełni dostęp do internetu zastąpić ? Tzn.DLC są do ściągnięcia,gry Arcade też, a reszta? Czy wszystko co jest na Live,filmiki,dema,dodatki,patche - można wrzucic mając JTAG?
    A dwa - czy da się wtedy jakimś programem aktualizować profil gracza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    konsola odpali wszystko, lecz czy zajdziesz na necie filmiki z xbox live. To nawet po co je wrzucać na konsolę? Profil aktualizować możesz na innej konsoli

4. BabyBoy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    a jeszcze jedno - jakie formaty plików można odpalić/albo będzie można odpalić dzięki JTAG? Bez zmian czy można wrzucać filmy na dysk USB i odtwarzać?

5. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A grać on-line można na xlinku!

6. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    filmy na usb i odtwarzanie poprzez pliki wideo. Formaty to co obsługuje + dodatkowe kodeki są na home. Gry arcade z neta albo od kumpla zgrywasz sobie na pendriva, a potem przeróbka na full wersje i dajesz do konsoli. Patche ściagasz poprzez Game Update, a dodatki z konsoli kolegi... innego wyjścia nie ma.

7. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam JTAGA i mam wszystkie korzysi jakie daje live. Moge ściągać demka, DLC, patche. Moge ściągać gry msowo gdyż nie stresuje się ż ezmarnuje płytkę za 7zł. Jedyne minusy to to że Xbox jakmam Jtaga to odtwarza tylko filmy DVD, zadnych DivXów gdyz konsola w wersji na JTAGu nie ma kodeków. Trzebaczekać na jakiś odtwarzacz. No i największy minus - brak grania przez neta. Na Xlinku nie moge grać bo mam wysoki ping.

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  9. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Oprócz tej najważniejszej - grania przez neta :p

Nie każdy ma 2 konsole w domu ... No chyba że jakiś kolega ma :)

10. BabyBoy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Czyli z X360 nie zrobi się mini centrum multimedialnego?
    Chodzi oczywiście o JTAGA.
    Same DVD? A druga sprawa - mając JTAG można podpiąć pod usb dysk o dowolnej pojemnosci z tego co wiem, i na tym dysku nie zobaczy divxów,filmów w mkv i innych?
    Ale zdjęcia i mp3 będą?
    Planuje postawić X360 z JTAG obok PS3 - myślę ze się uzupelnią wzajemnie..
    I lekko poza temat - czy jtag ma jakieś negatywne wpływy na konsole? Przegrzewanie,szybszy rrod,lub po prostu moze pewnego dnia konsola padnie przez to?

11. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Co do mp3, wersja freestyle chyba 1.10 lub 1.9 (w nowszych nie ma) ma odtwarzacz mp3. Wystarczy wybrać utwory, dodać do playlisty i można odtwarzać. Bez programu to jedynie poprzez dysk/pendrive na usb, z dysku konsoli nie da rady.

Zdjęcia tak samo, jak masz na dysku konsoli to poprzez freestyle lub inny dash, a z usb- normalnie w biblotece obrazków. Dysk usb można dowolnie, tak samo pod sata.

Co do negatywnego wpływu jtaga. Chodzą legendy o psuciu się konsol, z tego też wyrusł pomysł jtag saver. Więcej poczytasz na xbox-scene.com

12. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  13. tomaszz04

tomaszz04 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co mi wiadomo ten patent nie działa już od jakiegoś czasu. Jak przełoży się dysk z jednej konsoli do drugiej to profil będzie na jednej z nich uszkodzony.

14. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Działa, jeżeli nie dostałeś bana na poprzedniej konsoli i nie masz uszkodzonego profilu choć nie wiem jak to ma się z xbr ;/

15. BabyBoy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    To znaczy że konsola z XBR jest jednak podatna na uszkodzenie? Może po prostu pewnego razu się przegrzać/zepsuć sama? To nie wesoło bo właśnie takiej szukam a głupio zapłacić dwukrotną wartośc zwykłego X360 dla XBR zeby po jakimś czasie wyskoczył błąd rrod czy inny..
    Jak to jest?
    Widziałem XBR z zasilaczem 203 - ale takiej chyba nie warto, natomiast czy Falcon powinien działać sprawnie?

16. CHAST

CHAST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Dla mnie to jest wyssane z palca... Dobrze zostało napisane wcześniej, że powstały plotki. To tak samo jak kiedyś pisano, że BAN'a można dostać ze przeróbkę chłodzenia czy wymianę wentylatorów.
    Pewnie po prostu konsole padły na RRoD'a. Bez JTAG też by padły w tym samym czasie.

Wczytywanie...

Poleć forum