1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG, Dash 12611, Kinect - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ssqrk, Styczeń 24, 2011.

1. Ssqrk

Ssqrk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam konsolę z jtagiem. Dash to 12611. Gdy podłączam kinecta to wyskakuje okno "Wymagana aktualizacja".
    Próbowałem podłączyć pendrive z aktualizacją 12611 z awatarami, ale wyskakuje e71.
    Nie wiem co mam zrobić, proszę o pomoc.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    przytrzym przycisk synchronizowania padów i włącz konsole.
    trzym ten przycisk aż pojawi się NXE.

4. Ssqrk

Ssqrk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chodzi mi o błąd E71, bo on po restarcie konsoli bez pendrive znika. Chodzi mi o to, że kinect nie chodzi na konsoli z jtagiem z dashem 12611.

@Odświeżam
    Pytanie: Co zrobić, abym mógł używać kinecta na konsoli z jtagiem, dash 12611 z wgraną najnowszą akutalizacją z awatarami?

5. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co zrobić? Zainstalować najnowszą aktualizację. Innego wyjścia nie ma. Najnowsza aktualka pozwala na używanie kinecta.

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    On ma najnowszą aktualizację
    Będzie ci musiał pomóc ktoś kto ma JTAG-A , jest to rzadkie a jeszcze + do tego kinect to już nie wiele osób ma bo taki komentarz jak od turbin to nic ci nie pomoże oni nawet czytać nie umieją a co dopiero pomagać , sprawdź jeszcze w ustawieniach konsoli jest tam zakładka kinect ( czy sensor ruchy jakoś tak )może coś zajdziesz

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    wywal z pena default.xex i wtedy zapusc aktualizacje. Zgraj plyte na dysk i sprobuj odpalic.

8. Ssqrk

Ssqrk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No próbowałem na wiele sposobów m.in. wywalałem default.xex, ale wtedy konsola nie widzi tak jakby tej aktualizacji, próbowałem od nowa freeboota wrzucać. Też nic nie dało.
    Na razie mnie w domu nie ma to nie sprawdzę czy zadziała.
    W każdym razie dzięki.

@cyborg95 A właśnie jak wchodzę w zakładkę z kinectem, to mogę nacisnąć, żeby go włączyć, ale po kilku chwilach wyskakuje "Wymagana aktualizacja" i się wyłącza. To samo z "Kalibrator kinect"

9. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    zmien pendrive, odłacz konsole od kontaktu, podłącz pendrive, podłącz konsole i włącz :)

10. siwytw

siwytw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłączam się do kolegi mam ten sam problem :/ kupiłem jtaga jest wgrany dash 12611 Dash Launch 2.05 więc niby wszystko co potrzebne do kinecta podłanczam kinect i pierwsze co wywala komunikat że potrzebna aktualizacjia systemu wchodzę w kalibracje to samo odpalam jakąkolwiek grę na kinect to samo nawet orginalna dołączona do kinecta nic nie daje. Ponieważ jestem raczej laikiem jeśli chodzi o konsole to moje pytanie brzmi czy mogę wgrać aktualizację ściągniętą ze strony microsoftu offline przez USB moje wątpliwości polegają na tym że do montażu jtaga jest potrzebny niski dash a teraz zamierzam wrzucić najnowsze oprogramowanie microsoft czy to niespowoduje eksplozji ?? :) proszę o wyrozumiałość

11. karlitoo

karlitoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ok już sobie poradziłem........

12. rafi2804

rafi2804 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    JTAG, Dash 12611, Kinect - problem, odświeżam pytanie

Jak sobie poradziliście z tym problemem bo mam to samo?? Dodam że kiedyś wgralem DashLaunch v2.27. Czy on moze blokować uruchomienie nowej aktualizacji dash 2.0.12611.0 + kinect. (Też próbowalem na wszelkie sposoby).

13. qtos

qtos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podpinam się pod pytanie... Mam ten sam problem :/ konsola dopiero co po rgh i wola o aktualizacje kinecta. Ktoś wie jak można temu zaradzić?

Wczytywanie...

Poleć forum