1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag, dysk dziwny obraz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dymekk208j, Październik 10, 2011.

1. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Witam!
    Kupiłem ADAPTER USB SATA/ATA KABEL DYSK HDD 2,5 3,5 SATA (1802638014) - Aukcje internetowe Allegro i przy pomocy tego adaptera podpiełem WD Caviar Blue WD5000AAKS-00D2B0 do konsoli z przeróbką jtag. Wszystko działa, wykrywa dysk ale na monitorze występuje na dole ekranu lekkie śnieżenie obrazu. Po odłączeniu USB od dysku ustaje. Nie przeszkadza za bardzo ale po jakimś czasie zaczyna irytować. Wie ktoś może czemu tak się dzieje i jak temu zapobiec ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    jak masz 2 kable to podłącz oby 2, wygląda na małe przebicie, brak masy

4. dymekk208j

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Jest tylko jeden kabel USB. Reszta kabli jest do podłączenia dysku i są wszystkie podłączone.

5. ALEXY28

ALEXY28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja mam pytanie co to jest jtag i co on daje z rozmowy wnioskuje że chodzi tutaj o to że można uruchamiać gry z zewnętrznego dysku jeśli tam to ja mam samsunga 500gb i czy będe mugł z niego odtwarzać gry na ixsie

6. dymekk208j

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Wszystko jest na forum ale odpowiem. Jtag jest to przeróbka pozwalająca na odpalanie gier z dysku zew/wew. Żeby go zrobić trzeba bawić się w lutowanie na płycie głównej a konsola musi mieć dash mniejszy niż 7371 z tego co pamiętam.

7. ALEXY28

ALEXY28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzięki za odpowiedź powiedz mi jeszcze czy jak już polutuje na płycie głownej to czy dyzk zw.samsung będzie też działał 500gb

8. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    na jtag chyba do 2tb działają dyski

9. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia: