1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag dysk usb nie działa błagam Was o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pytanieodysk, Grudzień 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pytanieodysk

pytanieodysk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, przepraszam że w święta ale mam ogromny problem.

Z dysku przenośnego 2,5'' usb wyciągnąłem dysk podpiąłem kabelkiem do xboxa i sformatowałem. Po sformatowaniu chciałem nagrać gre przez 360explorer lecz komputer nie widzi dysku program tez (dysk włozony jest do obudowy usb) prosze powiedziec co mam zrobic. (znaczy sie komputer wie ze jest jakies urzadzenie usb poniewaz pokazuje ikonke bezpiecznego usuwania sprzetu)

W najgorszym wypadku prosze powiedziec jak moge go znowu zformatowac na dysk usb
    Dziekuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuByPl

BuByPl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli go sformatowałeś pod xboxem to chyba tylko xtaf będzie widział teraz dysk.

4. pytanieodysk

pytanieodysk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niestety nie widzi on dysku ale dzieki

5. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Wywaliłeś wszystkie partycje i po sformatowaniu w iksie widać właściwą pojemność dysku?

Spróbuj MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service jest aktualizowany na bieżąco i nie tak zabugowany jak xplorer.

Ew. jak masz dysk do iksa wewnętrzny, to ten wykorzystaj jako zewnętrzny do gier, sformatuj go w fat32, wrzuć gry, podłącz po usb, zmapuj w freestyledashu i finito.

6. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @pytanieodysk: Ale program uruchamiasz z prawami administratora, prawda?

7. pytanieodysk

pytanieodysk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak. Problem juz rozwiazany dziekuje wszystkim za pomoc ;D
    SCIAGNAŁEM PROGRAM DO PARTYCJONOWANIA DYSKÓW zrobiłem jedną partycje ntsf a później cały sformatowałem i git

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest poradnik na forum ;) zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum