1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG Falcon SMC HACK - nie można odczytać NAND przy pomocy MTX SPI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mother_Teresa, Listopad 1, 2012.

1. Mother_Teresa

Mother_Teresa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Po ostatniej aktualizacja DASHA pod JTAG moja konsola wywaliła błąd E71. Nie mogę wrócić do starszej wersji DASHA z pendrive z powodu tego iż mam kuźwa XELLA 0.3. Po podpięciu MTX SPI FLASHER i próbie odczytu program wywala mi błąd Could not detect a flash controller!
    Can not continue. Nie jest to ani wina połączeń ani programatora. Sprawdzone wielokrotnie, poza tym robiłem zaraz po swojej aktualizacji 2 JASPERY na RGH które działąją oczywiście bez problemów.
    Co może być przyczyną? usuwałem mostki na płycie które potrzebne są do działania mojego JTAGA, nic to nie daje. Brakuje w konsoli rezystora R6T3 ale to raczej nie ma wpływu na odczyt NAND, czy może się mylę? Konsola oczywście bootuje do Xella jak i pojawia się startup animation przy normalnym włączeniu, po czym wywala E71.
    Co zrobić? Da się zaktualizować xella z pendrive?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    nagraj na płyte plik z nazwa updflash.bin lub nandflash.bin

4. Mother_Teresa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po dziwnych obrzędach związanych z dniem dzisiejszym sprawdzę i dam znać czy podziałało. Chyba że nie będę w stanie...

5. Mother_Teresa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie udało się wgrać oprogramowania przy pomocy płyty ale na szczęście poszło przez Live CD Linuxa odpalonego na konsoli i skryptu iflash. Konsola żyje i ma nowego Xell'a Reloaded.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum