1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag - Falcon wgrałem xellousa i consola padła POMOCY :(

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Andrzej2098, Czerwiec 5, 2011.

1. Andrzej2098

Andrzej2098 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem.

A mianowicie taki: Mam falcona zczytałem nand.bin kv.bin i config.bin nie czyściłem pamięci, od razu wgrałem xell.bin przez jtag tool wł konsole i nic czarny ekran po 20sek pROD
    \
    \/

wyłączyłem ją i podłączyłem ją pod lpt.
    W Jtag tool zamias wcisnąć (Write Xell) wdusiłem (Write Xellous)
    po wgraniu konsola padła nie wł. sie i nie czyta jej nandpro przez lpt. po prost tak jak by nie był podłączony. odlutowałem jtag i też nic.
    Jtag robiłem według tego http://pictures.xbox-scene.com/xbox3...asper)-300.jpg

Da sie coś z tym zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no jedyne co mozna powiedziec to gratulacje :] jak sie ktos nie zna na przerobkach itp to niech sie za to nie bierze :] konsola do wyoutowania :D

4. Andrzej2098

Andrzej2098 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    itp? Przerobiłem już z 20 napędów i zrobiłem jednego jtaga ale teraz po prostu się troche śpieszyłem i prosze :(

5. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    nauczka na przyszłość, nigdy nie można się spieszyć przy tego typu modyfikacjach

6. exmorf

exmorf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po co się ludzie wypowiadacie jak nic nie wnosicie do tematu, jeśli nie umiecie pomóc to nic lepiej nie piszcie, a teraz do rzeczy miałem podobny problem konsola nie wstawała i nie reagowała na przycisk power winą jest najprawdopodobniej źle wgrany xell/xellous. Sprawdź dokładnie czy wszystkie kabelki masz dobrze podpięte pod LPT i dobrze wlutowane w płytę, jeśli nadal nic nie będzie się działo to gdzieś widziałem na necie jak bezpośrednio się pod nanda podpiąć (ale to już ostateczność)

Wczytywanie...

Poleć forum