1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jtag gry xbox 1

Temat na forum 'Homebrew' rozpoczęty przez akir, Styczeń 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam taką małą zagadkę, konsola jtag powiedzmy dysk 500gb w kieszeni i chciałbym zagrać w grę xbox 1. Dysk nie oryginalny więc nie ma partycji emulacji. jest szansa tego dokonać>

2. Lotnik421 Xbox One

3. 33-300

33-300 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    33-300
    Dysk w kieszenie to znaczy na usb? xbin tam znajdziesz emulator xboxa 1

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dysk podłączony pod wejście na dysk. Nie oryginalny więc nie ma partycji na emulator, tak samo w wypadku na usb. Więc nie widzę możliwości jak wgrać

5. gangster6669

gangster6669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mirsk
    Ja mam xboxa z jtag dysk 500gb w kieszeni, po sformatowaniu go w xboxsie nie bylo partycji2, ale znalazłem na necie info aby za pomocą programu Xplorer360 przywrócić tą partycje, jest tam opcja restore partition2, musisz zassać z netu obraz tej partycji lub go zrobić jeżeli masz oryginalny dysk i przywrócić po czym wrzucasz na nią przerobiony emulator xboxa dostępny na necie i tyle. Zrobiłem tak i giery z pierwszego xboxa smigają aż miło z dysku i z płyty dvd nawet te w ntsc.

Przywrócenie partycji + partycja:

http://digiex.net/downloads/downloa...360-partition-2-download-xbox-1-emulator.html

przerobiony emulator:

http://rapidshare.com/files/364641889/Xbox361-nov2007-Venomous_Fire.rar

hasło: Venomous Fire

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum