1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG, HDD i dodatek DLC - 6h poszukiwań....

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dafne, Październik 13, 2010.

1. Dafne

Dafne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Konsola ma bana (załadowany JTAG). Podpięty jest zewnętrzny dysk USB oraz wpięty jest dysk Microsoft.

Posiadam angielską wersję Assassin Creed 2 oraz dodatki do niego (jako luźne pliki). Jak to wszystko ogarnąć by móc w to zagrać? Próba kopiowania z PC - HDD Xbox kończy się błędem kopiowania lub w innym programie nie kopiuje wcale...

-=- Download title updates... if any for the release > http://xbuc.24.tl/
    -=- Install TU [TiTLE UPDATE] files to Cache dir of the Xbox HDD
    -=- Transfer tu xbox hdd or with xexmenu just fxp to hdd:/partition3/content/0000000000000000/
    -=- Enjoy. We Bought It You Should Too.

Próbowałem juz wszystkiego i nadal cisza...

Doszedłem do momentu w którym przez FSD1.2 wrzuciłem wszystko do:

hdd1:/content/0000000000000000/...

kiedy wejdę na dysk jako pamięć pojawia się tam w zakładce gry ten dodatek ale nic oprocz usuniecia/skopiowania z nim nic zrobic nie mogę.

W menu glownym konsoli w zakladce gry nie pojawia sie niestety ten dodatek.

Doprawdy nie mam już "siły" by dalej wymyslac jak to zainstalowac :( Poddaję się po 6h walki prawie...

Dlaczego w inne miejsce wrzuciłem ktoś zapyta. No niestety nie widzę na dysku partition3 :( Nie ma takiego czegoś z widoku FTP, Xexmenu a także FSD :(

Już jest wsio ok. Udało mi się tozwiązać problem
    http://xboxforum.pl/gier-f12/assass...orli-addon-dlc-x-box360-42366.html#post557846

Wczytywanie...

Poleć forum