JTAG i Halo Reach

daro1982

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich, w sieci pojawiła się przedwczesna kopia Halo Reach:) jednak do jej uruchomienia potrzebny jst tzw. JTAG, wiecie może cos więcej na ten temat? czy jest to jakieś nowe zabezpieczenie? czy teraz każda gra bedzie tym zabezpieczona? Czy wersja recenzecka gry rózni sie czyms od tej którą kupujemy w sklepie?
 

speedi93

Użytkownik
Użytkownik
Odpowieź z innego tematu
Halo: Reach to tzw. wersja Review która został „zakupiona” w sieci Xbox Live. Każdy materiał kupiony przez XBL (GoD, XBLA, DLC) jest zabezpieczony DRM. Jedynie na hakowanych (oraz DevKitach) konsolach da się to obejść.
 

Maives8

Użytkownik
Użytkownik
Jak uruchomiłes ta wersje to dostaniesz bana:D:D
 

daro1982

Użytkownik
Użytkownik
Dziekuje za odpowiedź, już wiem o co chodzi:) co do bana to sie tym nie martwie bo mam go od dawna, kupiłem xbox dla konkretnych gier z ciekawą fabułą lub światem, do gry w sieci mam kompa i legalne, tańsze gry:) Pozdrawiam,
 

Deep

Użytkownik
Użytkownik
@speedi93 To jest po części dobra odpowiedź, ale nie do końca. Halo Reach nie był kupiony w XBL bo jeszcze nie wyszedł. Jest to wersja przeznaczona dla mediów.
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
Jest to wersja przeznaczona dla mediów, która była rozpowszechniana poprzez usługę Xbox Live. Wystarczyła znaleźć odpowiedni LINK, wyłożyć trochę "Punktów Microsoft", oraz zdobyć kod autoryzujący, wszystko się da... i tak kopia która wyciekła została "zakupiona" w XBL.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
za 99999 MSP :D
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Jest to wersja przeznaczona dla mediów, która była rozpowszechniana poprzez usługę Xbox Live. Wystarczyła znaleźć odpowiedni LINK, wyłożyć trochę "Punktów Microsoft", oraz zdobyć kod autoryzujący, wszystko się da... i tak kopia która wyciekła została "zakupiona" w XBL.
Ładne mi trochę-100000 bez jednego punktu.Podejrzewam,że zhakowali jakoś tą strone Microsoftu i jakimś sposobem udało im się tą wersje ściągnąć,być moze za free.
 

darmon71

Użytkownik
Użytkownik
Zabawa pirackim "Halo: Reach" grozi banem.

(26-08-2010)
Microsoft ostrzega, iż granie w sieci w piracką kopię gry "Halo: Reach" grozi natychmiastowym banem konsoli.
W poniedziałek informowaliśmy o wycieku do sieci najnowszej odsłony serii "Halo", co w jej przypadku powoli zaczyna stawać się tradycją. Wielu posiadaczy Xboksa 360 nie może oprzeć się pokusie, aby już teraz wypróbować kolejną produkcję Bungie i jak to w takich przypadkach bywa, podejmowane są również próby grania online.

Obejrzyj galerię
Microsoft postanowił więc ostrzec wszystkich, którzy zamierzają grać w piracką kopię "Halo: Reach", że powinni mieć świadomość nieuchronnej blokady konsoli. Firma w wydanym oświadczeniu zapewnia, że próba zabawy nieautoryzowaną kopią gry grozi całkowitą i nieodwołalną blokadą na dostęp do serwisu Xbox Live. Krótko mówiąc, można wtedy zapomnieć o zabawie poprzez sieć, ściąganiu filmów i seriali, oraz pobieraniem jakichkolwiek materiałów z XBL.

Lepiej więc poczekać do 14 września, gdy do sklepów "Halo: Reach" trafi w całkowicie legalnej wersji.
 

rudy2007

Banned
Taaa, a za inne gry nie grozi? :D
I do tego kto gra na JTAGu w sieci? :D
 

Do góry Bottom