1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG i Kinect na sofcie 2.0.12625.0 (brak mozliwości aktualizacji)

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez Dafne, Lipiec 14, 2011.

1. Dafne

Dafne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiele rozwiązań czytałem ale żadne nie zadziałało w moim przypadku...

Konsola z JTAG D:2.0.12625.0 (BK:3.0.1888.0)

Podłączam Kinect i pojawia się komunikat o konieczności aktualizacji konsoli. Pobieram więc SystemUpdate_12625_USB wrzucam na pendrive do roota $systemupdate i cisza. Pobieram więc SystemUpdate_13146_USB i robię jak wyżej - cisza. Pobieram więc SystemUpdate_13146_CD i nagrywam na płytę to pojawia się komunikat (nic się nie wgrywa bo nie słychać napędu) komunikat Aktualizacja zakończona jednak przechodząc w konfigurację kinect nadal wyskakuje okno - wymagana aktualizacja.

Konsolę odpalam z płyty z xex menu, jako pamięć wykorzystuję spreparowany pendrive a jako medium do odpalania gier zewnętrzny dysk HDD.

Skończyły mi się pomysły w jaki sposób mam dokonać tej aktualizacji by można było odpalić grę...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Miałeś niesamowite szczęście, że nie uśmierciłeś JTAG'a instalując oficjalną od MS aktualizację, mając starszą na konsoli. Co do kinecta - wystarczy wrzucić folder $systemUpdate na root dysku USB/pendrive. Konsola powinna wykryć i zaktualizować brakujące pliki (Avatary, Kinect). Jeżeli masz 12625 to NIE INSTALUJ oficjalnego dasha 13146, ponieważ będziesz mógł pomachać do JTAG'a. Aby mieć nowszą wersję, musisz stworzyć obraz Freeboot.

4. Dafne

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Głupi ma zawsze szczęście więc mi się udało ;)
    Przyjacielu ten folder $systemupdate wrzucałem na pendrive z katalogiem lub z katalogu same pliki ale niestety po odpalaniu konsoli nic się kompetnie nie dzieje i w tym wlasnie lezy problem ze nie chce ruszyc update bo go nie widzi. Kiedy nagram na plyte owszem rusza ale pojawia sie komunikat, ze Aktualizacja zakonczona co nie jest prawda bo nic sie nie dzieje :(

Spróbuje w miarę możliwości technicznych wykonać Wasze ewentualne zalecenia dotyczące innych prób.

5. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Zainstaluj najnowszy Dash Launch, a następnie wrzuć $systemUpdate (12625) na dysk USB/pendrive i zmień jego nazwę na $$ystemUpdate. Odpal konsolę i zaktualizuj.

6. Dafne

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I tak bym zrobił gdyby mnie nie pochłonęła potrzeba zgłębienia wiedzy ;) Wpadłem około 22 i myslalem ze juz spac poszedles wiec zaczalem kopac dalej. W zasadzie doszedłem do tego, że jak uwale to uwale i całkowicie się przesiądę na "normalnego klocka" ale jakie moje zdziwienie było jak się udało ;) Próbowałem początkowo jak do 12625 przemielić freeBOOT-em ale niestety wywalało bład przy 38% więc poszedłem na całość i:

1. Zassałem fbBuild_0.31
    2. Zgrałem flashdmp.bin softem flash360
    3. Poprzewalałem cpukey-e, 1blkey-e i update 13146 (chyba te 3 podstawowe rzeczy tylko o ile mnie na swiezo pamiec nie myli)
    4. Strzeliłem w CMD komende fbbuild.exe -c falcon -f 13146 -d mydata updflash.bin
    5. Wrzuciłem na pena utworzony plik i zaladowalem do flash360
    6. Zmielilo - resetnelo i w systemie pojawilo sie 13146.
    7. Podlaczylem kinesia ale nadal wolal o aktualke. Wlozylem wiec ponownie plyty ktore mialem wczesniej przygotowane 13146 i tym razem bez problemu juz poszlo. Po zakonczeniu odpalil sie konfigurator kinesia i voila wsio dziala ;)

Tobie by to zajelo pewnie 5 minut. Mi nobkowi obczytanie, sciagniecie plikow, modlitwa przez popelnieniem tego wszystkiego zajelo prawie 2h 30 min. Najwazniejsze ze dziala ;)

Dziekuje za zainteresowanie sie tematem.

Wczytywanie...

Poleć forum