1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag i problem z Logowaniem

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez kukiz, Wrzesień 12, 2011.

1. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam

Mam problem. Jak konsola trochę postoi to mam problem z zalogowaniem do dasha. Konsola się włącza jest to logo na początku i tak cały czas. Jakby się zawiesiła ale działa bo ten znaczek xboxa na tv rusza się. Dopiero jak wyłączę konsole i włączę ją na nowo to wtedy zaloguje i FSD startuje. Takie coś dzieje się jak mam podpięty dysk zewnętrzny 2TB. Na tym dysku mam gierki.

Co może być przyczyną. Oraz jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    FSD przy uruchamianiu wczytuje okładki, opisy gier, pobiera je z neta i skanuje wybrane przez Ciebie foldery na dysku, a to co znajdzie wrzuca do odpowiednich kategorii. Jak na dysku 2TB masz kilkadziesiąt gier, i nigdy nie dałeś mu tego wszystkiego przeskanować, to się nie dziw że tak jest. Daj mu raz 'dokończyć' a będzie ok, ale może to potrwać nawet kilkanaście/dziesiąt minut, zależnie ile masz tam napakowane :)

Wczytywanie...

Poleć forum