1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag - instalacja na zewnętrzym dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dymekk208j, Październik 22, 2011.

1. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Witam, mam podpięty do xboxa 360 dysk 500GB przez USB (konsola z przeróbką Jtag). FSD mam zainstalowanego na dysku xbox'owym(20gb) i zastanawiam się czy da się jakoś zainstalować gry na dysku zew.(np. dysk dvd2 forzy 3/4). Jeżeli się da prosił bym o wyjasnienie jak. Chciał bym zainstalować sobie tekstury od Bf3 ale ponoć maja około 14gb a na dysku xbox'owym mam tylko ~13 gb dostęgo miejsca (Te 7 Gb to szło na system ? )

2. Lotnik421 Xbox One

3. buncolll

buncolll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co to jest dokladnie przrobka Jtag? i skad moge tak dostac>

Wczytywanie...

Poleć forum