1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG jak zainstalować avatary ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez exmorf, Marzec 10, 2011.

1. exmorf

exmorf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    mam taki problem posiadam dasha 12611 i modyfikację jtag lecz nie mam zainstalowanych avatarów, czy mógł by ktoś mi wytłumaczyć w jaki sposób zaktualizować dasha by miał avatary ?

Z tego co wyczytałem w necie wystarczy wrzucić na pendrive'a update 12611 z avatarami i zaktualizować, w tym momęcie zostaną dodane tylko avatary ? dobrze to rozumuje ? Czy mogę stracić modyfikację jtag?

Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja tez nie mialem awatoarow przy tym dashu,ale wrzucilem 12625 i mam.

4. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    i teraz z miłą chęcią bym Cie zniszczył ...

niemasz JTAG TO SIE NIE ODZYWAJ !!!

nie wiesz o tym, żę jak masz jtag na dashu 12611 i jak wrzucisz awatary z 12625 to POZBYWASZ SIĘ JTAG'A NA ZAWSZE ?!?!?!?!?!?

jeżeli autor tematu zrobił tak jak Ty napisałeś, to gratuluje Tobie ... właśnie odebrałeś mu radość z JTAG :)

Do Autora - zainstaluj avatary z updatu 12611 !!! TYLKO I WYŁCZNIE 12611 !!!!!!!!

5. exmorf

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @sajdorr

Dzięki za info, na szczęście nie zrobiłem aktualizacji, bo wiem czym to grozi dlatego sie pytałem, czyli wrzucam na Pena dasha 12611 z avatarami i puszczam aktualizacje ?

edit.
    na stronie Team FSD znalazłem coś takiegohttp://www.teamfsd.com/showthread.php?810-Avatar-not-showing-Fix-it!!

tylko nie jestem pewien jaką mam wersję freebota 0.032 czy 0.04 ma to jakieś znaczenie ?

6. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    zobacz jaki masz dash,
    jeżeli 12611 to jest to freeboot 0.04

dokładnie tak jak w linku podałes :) poprostu trzeba zainstalować update dash 12611 z avatarami, które je tylko "dogrywa" reszte zostawia :D

7. exmorf

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak mam dasha 12611 zaraz ściągnę update i sprawdzę jeszcze raz dzięki :)

edit. wszystko śmiga jak należy :)

Wczytywanie...

Poleć forum