1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG- kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alexik.69, Październik 4, 2010.

1. alexik.69

alexik.69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema.
    Chciałem sobie ściągnąć DLC do Mafii II, ale przeczytałem gdzieś, że żeby je ściągnąć potrzebny jest JTAG. Na tym polega mój problem:
    Co to w ogóle jest i jak dokładnie zrobić bym mógł ściągnąć DLC?
    Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam z tego co wiem to przez JTAG jest możliwa gra z dysku bez użycia płyty w napędzie.

4. alexik.69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @up
    Jeśli tak to jak nagrać ściągnięte DLC na pendrive lub ew. na płytę?

5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    1. JTAG to na moje "totalna przeróbka xboxa" ^^ czyli: odtwarzanie gier z dysku bez płyty w napędzie, możliwość instalacji linuxa, gier XBLA, homebrew, emulatory.
    2. Aby móc zrobić JTAG na swojej konsoli KONIECZNY jest: data produkcji konsoli DO CZERWCA 2009, DASH konsoli maksymalnie DO 7371 !
    3. Jeżeli spełniasz warunki do zrobienia JTAG na swojej konsoli, przygotuj swój skill z lutownicą i nerwami podczas sciągania NAND'a przez LPT :).

Jeżeli nie rozumiesz żadnego z tych punktów, a tym bardziej trzeciego, to nie zabieraj sie za to bo z konsoli zrobisz wielką białą cegłę :)

6. alexik.69

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tak..
    2. punkt spełniam, ale z trzecim bym sobie nie poradził. Czy jest jakiś inny sposób by nagrać sobie DLC na dysk?
    Ściągnąłem sobie DLC do Mafii. Próbowałem to zrobić z Explorerem, ale jak włączyłem Xboxa nic się nie pokazało, więc wszedłem w pamięć i pokazało mi się Mafi II - USZKODZONE. Czy jest na to jakiś sposób?

7. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    ściema dobra rzecz -.-

jak niby spełniasz warunki do JTAG'a jeżeli odpalałeśgre Mafia2, a ta gra potrzebuje najnowszego dasha ? -.-

jedyne wyjście do sposób "no JTAG" ale do tego trzeba być podłączony do live (TAK TRZEBA!)

Wczytywanie...

Poleć forum