1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG - kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DeuxPl, Maj 7, 2012.

1. DeuxPl

DeuxPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Chciałbym zrobić sobie jtag konsoli xbox360 i mam kilka pytań na ten temat:
    1. Czy po zrobieniu JTAG'a muszę wgrywać jakieś programy żeby działał, tzn. czytałem coś o "freestyle dash". Chcę żeby dash przypominał jak najbardziej nie przerobiony.
    2. Co muszę mieć do JTAG? Chcę to zrobić u specjalisty więc co trzeba żeby on to zrobił? Czytałem coś o kluczu ale nie wiem z czego i jak go wydobyć.
    3. Jak wgrywać DLC? Wiem że pobiera się z neta ale czy muszę przepisywać licencje lub coś takiego? Czy mogę po prostu zrzucić DLC na pendrive'a podłączyć i odpalić?
    4. Czy gra sama wykryje DLC? A jak nie to jak to zrobić?
    5. Czy jest jakaś sieć dla xbox'ów przerobionych? Tzn. ostatnio widziałem 2 sieci które łączą przez Internet ale przez LAN. Czy trzeba podłączyć konsolę do internetu? Czy trzeba łączyć ją kablem przez LAN? I czy wtedy ja z grą na płycie będę mógł grać z ludźmi z najnowszymi płytami i update'ami? I najważniejsze: Czy dostanę przez to bana na Xbox LIVE?
    6. Skąd pobierać DLC? Bo z pirate bay trochę trudno bo mało DLC tam jest.
    Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum