1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag lub coś podobnego.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez t0mi_kg, Styczeń 31, 2011.

1. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Mam pytanie.

Na konsolach ze starym dashem wiadomo, że mozna sobie zrobic jtag, a co z nowymi konsolami/dashami? Istnieje jakaś alternatywa? Jeżeli nie, to jaki jest powód, że nic nie powstaje na nowsze wersje? Są jakieś konkretne bariery czy to po prostu brak chęci tworzenia takowych modyfikacji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Zły dział, przenoszę...

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ja to skwituje tak:
    zrob cos sam

Przeszkody sa nastepujace - nowe plyty glowne posiadaja zmienione cb co uniemozliwia odpalenie expolita. Nowy dash popalil kolejna linie efuse a co za tym idzie wszystkie dotychczasowe metody staly sie nieskuteczne.

Co dalej w temacie? pozostaje znalezc kolejna dziure w zabezpieczeniach co jak widac nie jest latwe

Kiedy sie mozna tego spodziewac? Rownie dobrze jutro jak i za rok.

Wczytywanie...

Poleć forum