Jtag na 2.0.8955.0

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Reji

Użytkownik
Użytkownik
Witam znalazłem w internecie intrygujący francuski sklep
Console xbox 360 elite rouge hack jtag xbreboot et lecteur flashé | console-xbox-360-hack-jtag
Ze strony jasno wynika (chciaż nie znam francuskiego) że sprzedają konsolę z Jtag Elite 120 GB resident evil limited edition które ma Dashboard 2.0.8955.0 :DD
Wie ktoś o co chodzi??
 

filet187

Użytkownik
Użytkownik
ma wgrane xexloadera i xexmenu więc pewnie jest tylko emulacja 8955
 

Reji

Użytkownik
Użytkownik
nie zrozumiałeś mnie ja mam sam elite resident evil limited edition (czerwona)i na niej jest Dashboard 2.0.8955.0 fabrycznie wgrany więc może jest już sposób na tego dasha
chyba że środek podmienili ale to chyba mało prawdopodobne
 

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Lepiej Reji sobie poczytać o xbr, nie nie będzie działać na 2.0.8955.0 koniec kropka, to jest tylko emulacja...
 

Reji

Użytkownik
Użytkownik
widac że nikt mnie nie zrozumiał proszę o usunięcie tematu
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Nie to TY nierozumiesz. Konsola ma wgrany xbr który emuluje dash'a 8955. Zeby to zrobić nie możesz miec w konsoli dashboardu 8955. Comprende? Czy mam ci przeliterować?
 

damian123333

Użytkownik
Użytkownik
Czy można zalutować sobie Jtaga mając dasha 9199 i czekać na xexploader 9199?
 

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Nie, nie da się... <face_palm>
 

damian123333

Użytkownik
Użytkownik
Nie, nie da się... <face_palm>
Czyli nie będę mógł mieć jtaga i reszty.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
Nie!
 

damian123333

Użytkownik
Użytkownik
A nie wiesz czy kiedyś wyjdzie te nowe oprogramowanie?
 
A można inaczej czy można cofnąć dasha 8955.0 na mniejszego ? i wtedy wgrac jtag...
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
niemozliwy jest downgrade.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A nie wiesz czy kiedyś wyjdzie te nowe oprogramowanie?
A my wróżki ?? czekaj i nie pisz więcej takich postów na ten temat było dopowiadane 100 razy
 

elvisopl

Użytkownik
Użytkownik
Nie, no masakra jakaś. Za takie pytania powinien być już nie warn tylko dożywotni ban. Ludzie!!!. Używajcie "szukaj", to nie boli. Temat poruszany na forum milion razy a i tak, co chwilę widzę takie pytania. Apeluję by na tego typu pytania nie udzielać więcej odpowiedzi, bo normalnie ręce opadają. Jak ktoś nie szanuje czasu innych i nie umie korzystać z "szukaj" niech się męczy sam ze sobą. Normalnie nawet "drukowanymi" do ludzi nie trafia.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom