1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG na Falconie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sawka, Sierpień 2, 2010.

1. sawka

sawka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    postawiłem jtaga koledze na Falconie, ale troche przeraża mnie temperatura na CPU. Po godzinie ogladania filmu w divix mialem 75 stopni na CPU i kolo 50 na GPU. Czy to normalne? Sprawdzalem paste na procesorze i jest w porzadku. Mógłby ktoś zerknąć w FSD na swoim falconie jak to wygląda? Na codzień używam JASPERA i tam temperatury są zdecydowanie niższe.
    P.s. Na GPU dolozylem wiatrak na tej mniejszej części radiatora połączonej z reszta hitpipem tak aby wiał w stronę płyty (do dolu).

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlyneek

mlyneek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam pojęcia na temat konsol, ale swoją drogą te procesory na falconie są wykonane w 65nm technologii także chyba to nic dziwnego;) w pc byłoby podobnie. Ale to takie moje spostrzeżenie, bo tak jak mówiłem na x360 sie nie znam. W tym jasperze cpu jest wykonane w tych samych nm także rzeczywiście dźiwne że na falconie ma wyższą temp. Co do gpu to chyba norma przy 90nm ;]

4. sawka

sawka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zaczynam sie zastanawiac czy wiatrak ktory dolozylem nie podowuje wzrostu temperatury na cpu kosztem GPU. Zaraz obroce go aby wiał do góry i zobaczmy co bedzie.

5. Ml3cZkO

Ml3cZkO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    w falconie gpu jest zrobione w 80 nm a cpu w 65

6. sawka

sawka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po zamianie - temperatura na gpu w gore, na cpu delikatnie w dol...czyli opcja poprzednia lepsza ;) Wychodzi na to ze po prostu tak musi byc :]

Wczytywanie...

Poleć forum