1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jtag na falconie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez bartek049, Wrzesień 27, 2011.

1. bartek049

bartek049 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam posiadam konsole z datą produkcji 29-08-2007 i starym dashem na którym można odpalić jtag. Konsola jest uszkodzona (uszkodzenie polega na zawieszaniu sie konsoli po paru minutach pracy czy to w grze bądź w dashu) Sprzęt chcę wysłać do tego serwisu PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX i mam pytanie czy po naprawie tej konsoli i jej zabezpieczeniu wszystkimi fixami przez ta firmę opłaca sie zakładać dodatkowe wentylatory na GPU i CPU?? czy lepiej ją zostawić w takim stanie jakim wróciła z serwisu???

Czy idzie zrobić jtag na zepsutej konsoli przed wysyłką do serwisu??

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Wg mnie nie opłaca się zakładać dodatkowych wentylatorów. W FSD przestawisz sobie prędkość wiatraków i to wystarczy spokojnie. JTAG możesz zrobić na uwalonej konsoli, skoro ci się uruchamia to zawsze możesz sprawdzić czy przeróbka śmiga. Ale po co taki zabieg przed naprawą?

EDIT:
    Ja pamiętam jak na zrodowanej konsoli, która miała za wysoki dash przylutowałem LPT i zrzuciłem nand. :p

4. bartek049

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Taki zabieg przed naprawą ponieważ juchy daje gwarancje na konsole a jak ją otworze to ją stracę;)

Mam jeszcze mały dylemat czy po tej naprawie konsola będzie wybawiona od wad?? dlaczego się o to pytam bo mam w domu jaspera którego kupiłem nowego ze sklepu i on już mi służy dobre 2lata bez najmniejszej awarii i nie wiem czy pozostać przy moim jasperze czy sprzedać jasper'a a zostawić sobie tego falcon'a z jtagiem

A jest może gdzieś dokładny opis PL jak zrobić jtag??

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Nic specjalnego, nand można odczytać z każdej konsoli

6. bartek049

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam po raz kolejny:p kolega z forum DOGtagscollector pomógł mi przy dumpie pamięci nand lecz od wczoraj jest niedostępny więc proszę o pomoc na forum. Mam już na komputerze dump pamięci nand i co dalej mam robić??? dodam że przy dumpie wyskoczył mi error bloku 205 z tego co wiem to idzie jakoś to naprawić. Proszę o szybką pomoc

7. bartek049

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pomoże ktoś?? co mam zrobić z tym errorem??

Wczytywanie...

Poleć forum