1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG nie działają nowsze gry DOA 5 oraz RE6

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kusza, Wrzesień 26, 2012.

1. kusza

kusza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Zacznę od tego że mam przeróbkę jtag ze starym dashem 13599 wszystkie gdy dotychczas śmigały aż miło. Ściągnąłem ostatnio 2 nowości DOA 5 i RE6 i po włączeniu ich z xex menu lub freestyle dash konsola wraca do dasha i pokazuje się komunikat Błąd gry - nie można uruchomić gry pobierz ją ponownie. Czy muszę aktualizować dasha na jakiegoś nowszego czy poprostu jest jakiś problem z tymi grami i należy pobrać z innego źródła?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Wydaje mi się ze trzeba aktualki do nowszego dasha.

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zaktualizuj Freeboot'a :)

5. arci1981

arci1981 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem ten sam problem u siebie, jednak po aktualizacji dasha nowe gry działają bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum