1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag oraz nowe konto Live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez yugo, Listopad 21, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam!

Mam 2 pytania nt. konsoli X360.
    Jeżeli kupiłem sobie konsolę niedawno (Nówka) i mam teraz 3 konta na Livie Goldy , po miechu każdy.(3x1= 3 miesiące live'a).
    No i tydzień temu utworzyłem 1 konto ale nie podłączałem konsoli do neta.
    Leci mi już gold czy dobiero jak podłącze do Xbox Live?
    Aha , jeżeli mi ten zejdzie , to musiałbym kupić nowe konto na Live co równa się z nowym GameTagiem i nową nazwą gracza?(czy wszystkie 3 konta Live po miechu Goldy mogę mieć na ten sam nick Yugo0226PL?).

Drugie pytanie:
    Jak na konsoli zrobi się JTAG(konsola wcześniej niezbanowana) i będzie się grało w gry z dysku , to można grać po necie tak jak przy flashu napędu (że jest ryzyko bana , ale podłączyć się da ^^) czy wogóle nie ma szans nawet na 2 sekundy Live?

Pozdro!

2. Lotnik421 Xbox One

3. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    co do 1 pytania jak nie zajerestrowales te konto na xbox live to gold nie leci,jezeli ci ten gold sie skonczy to musisz zrobic nowe konto i na tym nowym znowu masz golda na miesiac,a co do 2 pytania to nie wiem ale raczej przez xbox live grac sie nie da jak masz jtaga.

4. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    refressssssssssssh

5. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Szansa jest, że kilka godzin pograsz i dostaniesz bana na 99%. Jak chcesz grać po necie to zdecydowanie JTAG odpada, ewentualnie po x-link kai, ale to też już nie to samo...

6. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    na JTagu to po chwili dostajesz bana. Więc bez szans.

Wczytywanie...

Poleć forum