1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG połączenie z internetem (bez posiadania konta na Xbox Live) a BAN

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BioComp, Wrzesień 4, 2010.

1. BioComp

BioComp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli było na forum, to bardzo przepraszam, ale to dla mnie ważne. Zakupiłem sobie adapter Wi-Fi do konsoli (aby przeglądać zawartość PC z Windows Media Center), jednak konsola nie chciała łączyć się z komputerem, więc wybrałem router i połączyłem konsolę z internetem... Konsola zaczęła widzieć komputery i łączyć się z nimi, jednak pojawiła się moja obawa, że Microsoft niebawem mi ją zbanuje (czytałem na forum że z JTAG banują odrazu).

I moje pytanie teraz jest takie. Czy skoro (nie logując ani nie rejestrując się na Xbox Live) konsola już połączyła się z internetem (w menu pojawiły się opcje z Xbox Live wymagają jedynie rejestracji/logowania a więc konsola o swoim istnieniu mogła poinformować prawdopodobnie swoich stwórców :>, pomimo iż szybko z powrotem ją od internetu odłączyłem zmieniając numery ip na konfigurację fabryczną) mogą ją zbanować? Jest to równoznaczne właśnie z połączeniem się z serwerami Microsoft'u? Chciałem konsolę w zasadzie niedługo sprzedać, zamierzałem grać w kopie, ale szczerze mówiąc przez czas przez jaki posiadam konsolę i tak nazbierałem sporo oryginalnych tytułów, więc planowałem zakupić nieprzerobionego slima by móc grać po sieci. Adapter miał mi posłużyć jedynie przez jeszcze kilka miesięcy posiadania tej wersji konsoli (zamierzałem slima zakupić w okolicach grudnia - taki gwiazdkowy (samo)prezent w dodatku chcę się przekonać czy jest bezawaryjny ;p).

Jednak jeśli teraz mogą tą konsolę zbanować (pomimo iż do Live się nie podłączyłem) - warto, póki jeszcze konsola jest niezbanowana, zarejestrować sie w usłudze Xbox Live i ściagnąć przynajmniej kodeki do obsługi DivX'a?

W skrócie:
    - Czy samo podłączenie konsoli do internetu, powoduje połączenie jej z serwerami Microsoftu i możliwość dostania bana lub ban automatyczny? (Konsola po JTAG z Xtreme LT 1.1)
    - Jeśli odpowiedź na powyższe pytanie brzmi "TAK", to czy warto, póki jeszcze nie jest zbanowana lub jeśli jeszcze nie jest zbanowana, zarejestrować się w Live i ściągnąć kodeki do video, póki istnieje możliwość?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BioComp

BioComp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pomoże ktoś? Może Dexter? Swojego czasu chyba miałeś konsolę z JTAG'iem :) Bardzo ładnie proszę, boję się że mnie zbanują, jeśli tak by się miało stać, ściągnął bym sobie chociaż kodeki do Divx. Proszę o pomoc.

4. Dragonir

Dragonir Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    oO Jeśli nie zrobiłeś konto live na tej konsoli to cie nie zbanują jak masz tak podłączonego neta .

5. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mozesz to latwo sprawdzic. Wylacz konsole z gniazdka i wlacz ją ponownie. Przy wylaczeniu godzina u stawi sie na 13.00. Jesli po chwili od wlaczenia czas zmieni sie na prawidlowy tzn ze polaczyles sie z serwerem ms :)

6. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Gdzieś czytałem, że można zablokować xbox live w ustawieniach kontroli rodzicielskiej czy coś takiego :p Poza tym co z tego czy ma bana czy nie skoro ma jtag? Tu i tak wszystko działa, nawet kodeki na banie.

7. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przecież o ile mi wiadomo to na JTAGu można prawie wszystko , czyli kodeki też możesz sobie dograć i nie potrzeba XBL , a jak dostaniesz bana to nic się nie stanie , tylko save'y staną się corrupted , jeżeli nie zależy ci potem na przenoszeniu profilu na czystą konsolę to nie powinno być problemu , a zresztą nikt ci pewnie nie powie po jakim czasie dostaniesz bana.

Wczytywanie...

Poleć forum