1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG Pomoc !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamilradom1910, Wrzesień 3, 2011.

1. kamilradom1910

kamilradom1910 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam !!! To mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość. Szukałem trochę w google i na forum i niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Przejdę do sedna.
    Wcześniej miałem konsolę z flashem LT 1.1 ale gdy przyszła pora na LT+ sprzedałem ją. Denerwował mnie również brak możliwości grania w DLC do gier oraz wgrywania różnych modów. Teraz mam możliwość kupna Xboxa z jtagiem. Będzie to sama konsola. Bez dysku, bez karty pamięci. Konsola jest z freebootem 13599 z obsługą kinecta. Nie ma do niej płyty z oryginalnym nandem oraz dvd keyem. Posiada wgrany flash napędu LT+. Jako karty pamięci będę używał pendrive 8GB. I teraz moje pytania:
    1) Jakie programy homebrew muszę wgrać by konsola spełniała swoje funkcje ?? (granie z dysku bez płyty w napędzie, podłączenie zewnętrznego dysku USB do 2TB, granie w najnowsze gry typu DRIVER: San Francisco) ??
    2) Jak te programy później zaktualizować jeżeli będzie taka potrzeba ?? Muszę posiadać do tego oryginalny nand i dvd key ?? jeżeli tak to jak je wydobyć ?? dam radę samemu bez ingerencji w konsolę ??

Proszę was drodzy użytkownicy o pomoc i oświecenie mnie bez odsyłania do wyszukiwarki bo szukałem i niestety się nie dowiedziałem :( Z informacji o Jtagu wiem tylko tyle co daje, ale jak korzystać z tych dóbr i z jakich programów to ni w ząb. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Freestyle dash

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. kamilradom1910