1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG, potrzebny przy nowych grach?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Gorgol, Wrzesień 19, 2010.

1. Gorgol

Gorgol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Pytanie powyżej zadane. Jak to jest? Skoro nowe dema nie chodzą, to nowe gry też nie będą (oczywiście kopie zapasowe)? Czy koledzy piraci modyfikują jakoś grę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    poczytaj trochę o JTAG potem pytaj

4. Gorgol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, znalazłęm w morzu tematów odp. (chyba) na moje pytanie. Tak więc czekam na potwierdzenie mojej tezy: nowe gry nie będą wymagały JTAG-a, chyba że będą to gry ściągnięte z Xbox Live. Czy tak?

5. marekpl

marekpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    możesz nam wytłumaczyć co masz na myśli pisząc, że nowe gry nie będą wymagały JTAG-a? gra może wymagać ale jedynie aktualizacji dasha :p

6. Gorgol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście chodzi mi o granie na kopiach zapasowych (o czym napąknąłem w 1. poście)
    A niby z jakiej paki update dasha? Toż to nie każdy ma dostęp do Internetu, nieprawdaż? No chyba, że aktualka będzie na krążku z grą to wtedy jestem w *****... Ale znowu, przecież są użytkownicy jadący na 256MB, tak? Więc update nie powinien być przymusowy...

7. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  8. Gorgol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mógłbyś sobie darować mataman takie jakże miłe posty... Nie każdy jest wtajemniczony w tematy konsolowe jak ty, o milordzie.
    A poza tym proszę o potw. powyższego posta przez kogoś innego

9. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety, ale mataman ma rację. Prawdopodobnie po oficjalnym wydaniu dasha pod kinecta w każdej nowej grze będzie zawarty update dasha. Bez jego zainstalowania gra się nie uruchomi.

10. mataman

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Widac nie rozumiesz po polsku. Update jest na każdej płycie z gra i zajmnie ci połowe karty pamięci.

Natomiast co do jtaga to widac że nie doczytałeś. Jest to zaawansowana przeróbka klocka która pozwala na odpalanie wszystkich gier z hdd bez płyty i jeszcze parę róznych rzeczy.

11. Gorgol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Darowałbyś sobie tę ironię. Nie wiedziałem, że update ma być dodawany do gier.
    Co do tematu, to faktycznie nie pomyślałem racjonalnie, bo na to wychodzi, że JTAG nic nie pomoże jak upgrade'uje się dash...
    Tak więc podsumuwując: Nowe gry=ban, ale grać offline będzie można, tak?

12. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przyłączam się do pytania Gorgola. Nie gram na Live i nie wchodzę, czy te nowe gry, które dopiero wyjdą będą działały, oczywiście piraty?

13. mataman

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    ja pitole. A dlaczego maja nie działać ? Wyskoczy update, robisz update i grasz. To że nie działają dema nie ma nic do rzeczy. Fakt jest faktem że pewnie przy update do nowego dasha który ma wyjść w listopadzie będzie nowa fala banów.

Wczytywanie...

Poleć forum