1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jtag problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sw354, Grudzień 18, 2010.

1. sw354

sw354 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wcześniej pisałem

że padłl padł mi dysk w kompie,w trakcje robienia xella w związku z czym poleciał ni oryginał nand.bin

konsola Jasper 256MB z 2008r. mam do niej CPU Key i DVD Key
    mam też kv.bin i config.bin

jakoś po wielu próbach udało mi się postawić konsole jtag toolem 2.20
    ale mam kilka problemów

konsola nie startuje za każdym razem (co drugie włączenie) - co może być przyczyną ? trzeba jtaga wylutowac ????? od nowa wrzucać ???

czy idzie zrobić by po wyjściu z gry wracał do freestyledash ? może jakiś tutek gdzieś znajdę ? i jak zrobić bym miał freestyle dash na start albo chociaż w bibliotece gier ?
    próbowałem kopiować już w różne miejsca default.xex bez większego efektu

jakie aplikacje wrzucić na dysk mam XEXmenu v1.1 i Freestyle Dash 2.0 RC1.2 TeamFSD jakoś mało informacji na forum na ten temat.
    skąd pobrać avatary nie mam żadnego jak chce pobrać bezpośrednio z konsoli to chce mi przez live robić update ? czy mogę go zrobić ??

z góry dzięki za każdą podpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    rozwin to ze ci konsola nie startuje za kazdym razem. co sie wtedy dzieje?

4. sw354

sw354 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zapala się tylko środkowe kuleczko (power) na zielono i nic poza tym na ekranie ciemność żaden rod się nie pokazuje na zielono też niemiga

Wczytywanie...

Poleć forum