1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

JTAG RGH Freestyle Dash 3.0 PL Opis gry zbyt krótki - dlaczego?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XB0X360, Wrzesień 16, 2013.

1. XB0X360

XB0X360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Po wybraniu okładki gry w menu otwiera się podglad pudelka z obu stro i opis gry, te pobierane z internetu przez konsole są angielskojęzyczne. Więc otworzyłem opisy gier w komputerze poprzez przeglądarkę łączac się z konsolą przez FTP, można tam edytować opisy okladki tła, ALE kiedy wklejam polski opis gry i zapisuje to go obcina do 3,4 linijek tekstu i tylko tyle widac tez na konsoli,miejsca na tekst jest tam dużo i te opisy pobrane automatycznie przez konsole są dłuższe.

Dlaczego obcina moje opisy, Jak to zmienić?

Szukałem nie znalazłem, jeśli wiecie, podpowiedzcie, będe wdzieczny.

Wczytywanie...

Poleć forum